سه شنبه ۹۷/۴/۲۶   Tue 18/7/17

بدشانسی زورگیر را راهی زندان کرد

چاپ مطلب بازدید : 360 چهارشنبه ۲۲ مهر ۹۴

هوشیاری راننده تاکسی باعث به دام افتادن زورگیر شد

بدشانسی زورگیر را راهی زندان کرد

بدشانسی زورگیر

هوشیاری راننده تاکسی باعث به دام افتادن زورگیر شد

مرد درشت هیکلی در خراسان رضوی ، یک تاکسی را دربست کرایه کرد تا از راننده تاکسی زورگیری کند اما با درایت و هوشیاری راننده به دام پلیس افتاد .

دوشنبه هفته پیش در خیابان امام رضا (ع) ، راننده تاکسی با شنیدن کلمه دربست توقف کرد و مرد درشت هیکلی را سوار کرد تا به مهرآباد ببرد . مرد زورگیر بعد از حرکت تاکسی چاقو را به نزدیک پهلوی راننده تاکسی برد تا پول های او را بگیرد .

راننده تاکسی به زورگیر گفت : فقط ده هزار تومان همراه دارم . در واقع راننده تاکسی مبلغ 200 هزار تومان همراه داشت اما زمانی که زورگیر با استرس به این طرف و آن طرف نگاه می کرد ، در فرصتی مناسب پول هایش را از داخل تاکسی به سمت ضایعات کنار یکی از خیابان ها پرتاب کرد .

زورگیر که امیدی به دریافت پول نداشت و از سرقت فقط ده هزارتومان به دست آورده بود از راننده خواست تا او را در اطراف چهارراه شهدا پیاده کند . راننده به حرف او گوش کرد و زمانی که زورگیر می خواست پیاده شود چشمش به کیف دستی زیر صندلی افتاد و می خواست آن را بردارد اما انگار روز بدشانسی زورگیر بود و کیف به صندلی گیر کرده بود . در این زمان راننده از فرصت ایجاد شده استفاده کرد و با داد و هوار از مردم کمک خواست که پلیس هم متوجه قضیه شد و سارق را در حال فرار دستگیر کرد .

راننده تاکسی به سرعت دنبال پول هایش رفت و دید مبلغ 40 هزارتومان را باد با خود برده است و بقیه مبلغ سرجایش است . زورگیر به شعبه 203 دادسرای مشهد منتقل شد و دربرابر بازپرس ترابیان هیچ جوابی نداشت و راهی زندان شد. متهم باید در زندان بماند تا درباره جرائم احتمالی او تحقیقات بیشتری انجام شود .

منبع : جام نیوز 

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.75(54 رای) | زمان دقیق: 2015-10-14T09:47:17+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است