شنبه ۹۷/۱۲/۴   Sat 19/2/23

بدون رژیم غذایی لاغر شوید

چاپ مطلب بازدید : 1743 شنبه ۱۰ مرداد ۹۴

با این طرز لباس پوشیدن لاغر به نظر برسید

بدون رژیم غذایی لاغر شوید

لاغر به نظر برسید

با این طرز لباس پوشیدن لاغر به نظر برسید

اختصاصی بیست ستون: 

گاهی می توانید بدون این که به باشگاه بروید یا رژیم غذایی بگیرید ظاهر متناسبی داشته باشید. طرز لباس پوشیدن و خود آرایی تاثیر زیادی در چاق یا لاغر نشان دادن شما دارد. با رعایت کردن این موارد لاغرتر به نظر می رسید ...

البته برای خوش اندام بودن از دست دادن وزن اضافه بهترین کار است، در این مورد خواندن مقاله "ترفندهای کاهش وزن بدون رژیم غذایی" را به شما پیشنهاد می کنیم.

قسمت های چاق اندام تان را بپوشانید

لباس هایی انتخاب کنید که قسمت های چاق بدن تان را بپوشاند . مثلا اگر شکم بزرگی دارید از تونیک که کمر و شکم تان را می پوشاند استفاده کنید تا لاغرتر به نظر برسید . یا اگر ساق پاهایتان چاق است سعی کنید این قسمت را با پوشیدن بوت مناسب پنهان کنید و یا شلوار گشاد بپوشید تا چاقی ساق یا ران هایتان نشان داده نشود .

اگر بازوهای چاقی دارید پیراهن یا بلوزهایی که آستین گشادی دارند را  انتخاب کنید . باید در انتخاب لباس هایتان دقت زیادی داشته باشید تا اندام تان به بهترین شکل نشان داده شود .

در این مورد می توانید از مطالب گفته شده در مقاله "ترفندهای لباس پوشیدن برای افراد چاق" نیز بهره ببرید.

لباس های راه راه عمودی بپوشید

وقتی لباسی را انتخاب می کنید باید به طرح های روی آن نیز توجه کنید  . مثلا یک بلوزی که طرح یک گل بزرگ روی آن چاپ شده است شما را چاق تر نشان می دهد . سراغ لباس هایی با طرح های بزرگ و یا راه راه افقی نروید و در عوض لباس هایی با راه راه های عمودی انتخاب کنید تا باریک تر و بلندتر به نظر برسید .

لاغر به نظر برسید

در این مورد خواندن مقاله "انتخاب مناسب پارچه با توجه به اندام" را نیز توصیه میکنیم.

برای لاغر به نظر رسیدن کفش پاشنه بلند بپوشید

کفش پاشنه بلند به سلامتی شما لطمه وارد می کند اما وقتی می خواهید به مهمانی بروید و خود را لاغرتر نشان دهید از یک کفش پاشنه بلند استفاده  کنید . این کفش ها شما را بلندتر و لاغرتر نشان می دهد. کفش هایی که روی قوزک پا بند دارند شما را چاق تر نشان می دهد .


لاغر به نظر برسید

لباس های خیلی تنگ یا گشاد نپوشید

خیلی از خانم ها فکر می کنند با پوشیدن لباس های تنگ کوچک تر و جمع تر نشان داده می شوند و یا با پوشیدن لباس های گشاد برآمدگی های بدن شان دیده نمی شود . در صورتی که با پوشیدن لباس تنگ بیش تر  از قبل چاقی تان را نشان می دهید و همین طور با پوشیدن لباس های گشاد بزرگ تر دیده می شوید . لباس را باید در مناسب ترین سایز انتخاب کنید تا اندام تان متناسب دیده شود .


نقاط چاق بدن تان را از دید خارج کنید

اگر می خواهید در یک مهمانی از لباس دکلته استفاده کنید وبازوهای چاقی دارید با انداختن شال روی بازوهایتان چاقی این قسمت را پنهان کنید . یا می توانید با استفاده از گوشواره یا مدل موی قشنگ توجه را به قسمت های دیگر معطوف کنید و با این کار چاقی آن قسمت از بدن تان را از دید خارج کنید .

از گن مناسب استفاده کنید

گن می تواند تاثیر زیادی در لاغر نشان دادن شما داشته باشد . با پوشیدن گن مناسب لاغرتر به نظر می رسید و سایزتان کوچک تر خواهد شد . اگر می خواهید در یک مهمانی لباس زیبایی تن کنید و لاغرتر به نظر برسید ، گن را فراموش نکنید .


با لباس های تیره لاغرتر به نظر می رسید

لباس های تیره تاثیر زیادی در لاغر نشان دادن شخص دارد . البته نباید فقط از رنگ مشکی استفاده می کنید ، می توانید از رنگ سرمه ای ، قهوه ای ، بنفش تیره یا زرشکی تیره نیز استفاده کنید تا در عین تنوع لاغرتر و خوش اندام تر به نظر برسید .

در این مورد خواندن مقاله های "چطور بالاتنه ام کوچکتر به نظر برسد" و "اسرار داشتن ظاهری خوش فرم و لاغر" و همچنین "مانتوی متناسب با اندام تان بخرید" را نیز پیشنهاد می کنیم.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : بدون رژیم غذایی لاغر شوید

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-01T12:13:57+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است