چهارشنبه ۹۷/۱۲/۲۹   Wed 19/3/20

برای رسیدن به موفقیت از بدبین ها دور باشید

چاپ مطلب بازدید : 1066 یکشنبه ۱۵ شهریور ۹۴

کار سخت و پشتکار برای موفقیت کافی نیست

برای رسیدن به موفقیت از بدبین ها دور باشید

رسیدن به موفقیت

کار سخت و پشتکار برای موفقیت کافی نیست

اختصاصی بیست ستون: 

شاید شما هم جز افرادی باشید که در طی روز درگیر کار هستید او پشتکار وجدیت زیادی دارید اما به موفقیت زیادی دست نیافته اید . در این مطلب می خواهیم به تردیدهای شما در این باره پاسخ دهیم.

در کجا کار می کنید ؟

شاید شما عاشق کار بیزینس و هر حرفه ای باشید اما به موفقیت چندانی نرسیده باشید. در این رابطه باید به خصوصیات مردم شهری که در آن زندگی می کنید و علایق و سلیقه های آن ها توجه کنید. شاید حوزه کاری شما در آن شهر رونق نداشته باشد و درجایی دیگر رونق بیشتری داشته باشد. باید به منطقه جغرافیایی که قرار دارید توجه کنید و برای رسیدن به موفقیت در جایی باشید که هم جهت با هدف تان است. در غیر این صورت با تلاش و پشتکار هم به نتیجه دلخواه نخواهید رسید.

تنهایی کارکردن برای شما نتیجه ای ندارد

برای رسیدن به موفقیت باید به ارتباطات با افراد مختلف روی آورید. در هر زمینه ای که کار می کنید با افراد جدیدی اشنا شوید و کارتان را توسعه دهید.

هوشمندانه کار کنید

کار سخت در صورتی که نتیجه ای برای شما نداشته باشد وقت تلف کردن است. باید هوشمندانه و با برنامه ریزی کار کنید و به خوبی تکنیک های مدیریت زمان را به کار بگیرید. اگر زمان را از دست بدهید به نتیجه دلخواه و موفقیت نخواهید رسید و کارسخت و پشتکار نیز بی نتیجه خواهد بود.

رسیدن به موفقیت

باید در کارتان ثابت قدم باشید

گاهی بعضی افراد برای رسیدن به یک هدف تلاش می کنند اما در کار ثابت قدم نیستند. برای مثال فردی به دنبال تناسب اندام و رسیدن به اندام ایده آل است و در طی هفته یک بار ورزش و یک وعده رژیم غذایی سالم دارد. اگر در کارتان پیوسته عمل نکنید به نتیجه دلخواه نخواهید رسید. به این صورت است که با وجود کار سخت به موفقیت نمی رسید.

از افراد بدبین دوری کنید

یکی از دلایلی که با وجود پشتکار و کار سخت به نتیجه دلخواه و موفقیت نمی رسید تاثیر پذیری تان از حرف های تحقیر آمیز و ناامید کننده دیگران است. باید به کارتان با امید و دید مثبت نگاه کنید و به نظرات ناامید کننده و بدبینانه بی توجه باشید. خیلی از افراد موفق قبل از این که به اهداف خود برسند موانع بزرگی را طی کرده اند و مهم ترین آنها بدبینی دیگران بوده است. باید به خودتان و توانایی هایتان ایمان داشته باشید و مطمئن باشید که با اعتماد به نفس و باور می توانید به موفقیت و نتیجه دلخواهتان دست یابید و تنها کار سخت کافی نیست.


رسیدن به موفقیت

به ظاهرتان اهمیت دهید

ممکن است با کار سخت و شبانه روزی کمتر به ظاهر و چهره تان توجه کنید اما نباید خودتان را فراموش کنید. ظاهر شما تا حد زیادی وجهه کاری تان که در ان مشغول هستید را نشان می دهد. باید به همان اندازه که به کارتان اهمیت می دهید به ظاهر و زیبایی تان نیز اهمیت دهید تا بتوانید خدمات و محصولات خود را بهتر در معرض نمایش بگذارید.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : برای رسیدن به موفقیت از بدبین ها دور باشید

رای شما :
زمان دقیق: 2015-09-06T10:30:13+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است