یکشنبه ۹۷/۴/۳۱   Sun 18/7/22

بزرگترین و سبزترین دیوار اروپا

چاپ مطلب بازدید : 678 چهارشنبه ۲۷ خرداد ۹۴

دیواری با طبیعتی سبز و زیبا در انگلیس

بزرگترین و سبزترین دیوار اروپا

سبزترین دیوار اروپا

دیواری با طبیعتی سبز و زیبا در انگلیس

اختصاصی بیست ستون: 

این دیوار که به بزرگترین و سبزترین دیوار در اروپا شهرت یافته است توسط مهندسان انگلیسی ساخته شده است. روی این دیوار 97000 گیاه به کار رفته است که به 20 گونه حیات وحش و بومی تعلق دارد. این دیوار بلند با مساحت 1027 متر مربع پوشش خارجی یک پارکینگ چند طبقه در دفتر شبکه ملی انتقال برق در بریتانیا است. این دفتر مرکزی در ساحل شهر وارویک انگیس واقع شده است. این سازه ی سبز و زیبا در اواخر سپتامبر 2014 آغاز شد و ماه میلادی گذشته به پایان رسید و مجهز به تهویه طبیعی، سیستم نوردهی ال ای دی و جعبه هایی برای پرندگان و حشرات است.

سبزترین دیوار اروپا

این پارکینگ قابلیت پارک 446 خودرو را دارد و در چند طبقه ساخته شده است. از نوعی فولاد ویژه به همراه دیوار زنده و سبز به عنوان پوشش خارجی این پارکینگ استفاده شده است. این پارکینگ با دیوار سبزی بیش از 97000 گیاه را در خود جای داده است و به 20 گونه حیات وحش و بومی تعلق دارد. این گیاهان پروانه ها و زنبورها را جذب خود می کند. یک گیاه در این میان وجود دارد که شهد لازم را برای زنبورها فراهم می کند.

سبزترین دیوار اروپا

در این میان لانه هایی برای پرندگان وجود دارد و حتی گیاهانی گل ده مانند گیاه توت فرنگی نیز وجود دارد. این پوشش سبز و زیبا علاوه بر طراوت و زیبایی، عسل و توت فرنگی نیز تولید می کند.

سبزترین دیوار اروپا

سبزترین دیوار اروپا

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.98(68 رای) | زمان دقیق: 2015-06-17T12:14:06+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است