دوشنبه ۹۷/۵/۱   Mon 18/7/23

تاثیر راه پله های گرد در زیبایی دکوراسیون خانه

چاپ مطلب بازدید : 3897 یکشنبه ۱۵ آذر ۹۴

مکانی دنج در کنار راه پله های گرد !

تاثیر راه پله های گرد در زیبایی دکوراسیون خانه

راه پله های گرد

مکانی دنج در کنار راه پله های گرد !

اختصاصی بیست ستون:  

راه پله ها با ساختاری متفاوت علاوه بر کاربرد می تواند یک عامل مهم  و تاثیرگذار بر زیبایی دکوراسیون داخلی منزل باشد. راه پله های گرد یکی از انواع راه پله هاست که بیشتر در خانه های بزرگ به کار می رود و تاثیر چشم گیری روی زیبایی دکوراسیون منزل دارد.

نشیمنی متفاوت در کنار راه پله گرد

راه پله های گرد

می توانید کنار راه پله گرد یک کاناپه متفاوت قرار دهید. این کاناپه در کنار دیوار راه پله برای همیشه قرار می گیرد و دیگر نیاز نیست همانند مبلمان آنها را جابه جا کنیم. با این کار زیبایی راه پله و دکوراسیون داخلی منزل را دو چندان می کنیم.

از فضای زیر راه پله گرد استفاده کنید

راه پله های گرد

راه پله های گرد را در خانه های کوچک هم می توان به کاربرد. در معماری امروز می بینیم که در فضاهای کوچک از ارتفاع به منظور حل مشکل کمبود فضا استفاده می کنند و  اتاق های خصوصی مانند اتاق خواب را در ارتفاع قرار می دهند. به همین  دلیل باید در دکوراسیون داخلی منزل از راه پله ها  استفاده کنیم. البته از فضای زیر پله هم می توانید برای مکان هایی چون آشپزخانه استفاده کنید. زیر راه پله های گرد به خاطر داشتن فضای حرکتی بیشتر برای آشپزخانه مناسب تر است.

زیبایی راه پله های گرد در دکوراسیون داخلی منزل

راه پله های گرد

پله ها از جمله اجزای تزئینی و زیبای خانه می باشند که مصداق کامل آن را می توانید در تصویر بالا مشاهده کنید . با یک راه پله گرد سادگی و یکنواختی سالن غذاخوری از بین رفته است. دوستداران طبیعت می توانند از راه پله های چوبی برای دکوراسیون داخلی منزل استفاده کنند.

جزئیات زیباتر در راه پله های گرد

راه پله های گرد


راه پله های گرد به خاطر تفاوتی که با راه پله های معمولی دارند ، تاثیر بیشتری در زیبایی خانه دارند. به همین دلیل می توان به تزئینات این راه پله ها توجه بیشتری داشت. این تزئینات شامل نرده ها، جنس کفپوش ها و حتی مبلمانی است که می خواهید در کنار آنها باشد.

زیبایی راه پله های گرد با گل های مصنوعی

راه پله های گرد


می توانید نرده های راه پله را با گل های مصنوعی و رونده تزئین کنید و کف آن هم فرش هایی با طرح و نقش های زیبا بیندازید. وقتی گل های رونده و زیبا با فرم مارپیچ پله ها ترکیب می شوند زیبایی متفاوت و منحصر به فردی را در دکوراسیون منزل تان ایجاد می کنند. بهتر است رنگ گل ها و فرش ها مطابق با رنگ دکوراسیون داخلی منزل باشد.

استفاده از پله های گرد در نمای بیرونی ساختمان

راه پله های گرد


همچنین بخوانید: عکس آشپزخانه مدرن

پله های گرد می تواند در نمای بیرونی ساختمان هم تاثیر گذار باشد. در صورتی که راه پله های  گرد در مکان درستی قرار بگیرند می توانند در نمای بیرونی ساختمان حرکتی سیال ایجاد کنند و نمای بیرونی ساختمان را پویاتر نشان دهند.

مکانی دنج در کنار راه پله های گرد

راه پله های گرد

این مکان دنج در خانه برای زمان هایی که می خواهیم با یک دوست یا یک عضو از خانواده خلوت کنیم، مناسب است. این مکان دنج بهتر است در کنار منحنی راه پله های گرد باشد. می توانید مبلمان مخصوصی در این مکان قرار دهید و روی دیوار نیز تابلوهای زیبا و رنگین آویزان کنید.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.74(107 رای) | زمان دقیق: 2015-12-06T10:05:04+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است