شنبه ۹۷/۱۲/۴   Sat 19/2/23

تا قبل از 35 سالگی بچه دار شوید

چاپ مطلب بازدید : 588 سه شنبه ۱۳ مرداد ۹۴

زنان بعد از 35 سالگی مشکلات زیادی برای بارداری خواهند داشت

تا قبل از 35 سالگی بچه دار شوید

بهترین سن بارداری

زنان بعد از 35 سالگی مشکلات زیادی برای بارداری خواهند داشت

اختصاصی بیست ستون: 

زنان از سن سی سالگی به بعد قدرت باروری شان کاهش می یابد و بعد از 35 سالگی مشکلات زیادی برای بارداری خواهند داشت. زنان باید حداکثر تا 35 سالگی بچه دار شوند زیرا روش زندگی، استرس و رژیم غذایی نادرست باعث مشکلات بارداری عدیده ای می شود.

پژوهش ها نشان می دهد بهترین زمان بارداری در 30 سالگی است و نهایتا تا 35 سالگی فرصت خواهید داشت. دکتر "جوجیانا دونادیو" مدیر موسسه ملی بهداشت سراسری بوستون است و در این باره می گوید: زنانی که می خواهند باردار شوند بهتر است به روش طبیعی باردار شوند قبل از این که مجبور شوند از روش های درمانی مبتنی بر تلقیح مصنوعی و تخم گذاری استفاده کنند.

البته به جز سن فاکتورهای دیگری نیز در زمان بارداری موثر است و باید در نظر بگیرید که قدرت باروری زنان از 30 سالگی به بعد کاهش می یابد و بعد از 35 سالگی مشکلات بارداری شدت بیشتری خواهد یافت .

از سن 30 سالگی به بعد به دلیل نامنظم شدن فرایند تخمک گذاری در بدن و کاهش کیفیت قدرت بارداری مشکلاتی ایجاد خواهد شد. به جز سن عواملی چون استرس و اضطراب، شیوه زندگی و تغذیه نامناسب می تواند قدرت باروری را کاهش دهد.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : تا قبل از 35 سالگی بچه دار شوید

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-04T09:01:22+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است