جمعه ۹۷/۷/۲۷   Fri 18/10/19

ترفندهای تمیز کردن تابلو فرش

چاپ مطلب بازدید : 2765 دوشنبه ۱۸ خرداد ۹۴

تابلو فرش منزلتان را تمیز کنید

ترفندهای تمیز کردن تابلو فرش

تابلو فرش

تابلو فرش منزلتان را تمیز کنید

اختصاصی بیست ستون: 

تابلو فرش ها با توجه به قیمت و حساسیتی که دارند باید توسط قالی شویی هایی که در این زمینه تخصص دارند شسته شود اما اگر قالی شویی معتبری را نمی شناسید و می خواهید خودتان اقدام به تمیزکردن تابلو فرش کنید نکات زیر را با دقت بخوانید ..

  • برای شستن تابلو فرش ابتدا تابلو را از قابش جدا کنید و دهانه جاروبرقی را روی تابلو فرش بگیرید تا تمام گرد و خاک و غبار تابلو جارو شود.
  • سپس مطمئن شوید که فرش رنگ پس نمی دهد و سپس مقدار شامپو فرش در آب سرد حل کنید و با یک تکه اسفنج به صورت یکنواخت و با سرعت زیاد روی تابلو بکشید. پس از تمیز شدن تابلو را روز زمین دور از نورخورشید و در هوای گرم پهن کنید تا رطوبت فرش تبخیر شود و تغییر رنگ ندهد . پس از خشک شدن تابلو فرش شما کاملا تمیز است و دوباره قاب را وصل کنید.
  • پس از شستن تابلو فرش، برای خشک کردن آن را روی طناب نیندازید چون باعث کش آوردن فرش می شود و اگر آفتاب بود آن را به پشت بیندازید که رنگ فرش تغییر نکند.
  • می توانید روزانه تابلو فرش خود را گردگیری کنید تا در بلندمدت خیلی کثیف نشود، برای  گردگیری تابلو فرش از برس  گردگیر جاروبرقی استفاده کنید.
به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : ترفندهای تمیز کردن تابلو فرش

رای شما :
زمان دقیق: 2015-06-08T09:04:49+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است