چهارشنبه ۹۷/۹/۲۱   Wed 18/12/12

تفکرات اشتباه زنان در رابطه جنسی

چاپ مطلب بازدید : 1081 دوشنبه ۲۶ بهمن ۹۴

مردها همیشه برای رابطه جنسی آماده نیستند

تفکرات اشتباه زنان در رابطه جنسی

تفکرات جنسی زنان

مردها همیشه برای رابطه جنسی آماده نیستند

اختصاصی بیست ستون :

در رابطه زناشویی باورها و فکرهای رایجی درباره نیاز جنسی مردان وجود دارد که باعث می شود زنان در زندگی جنسی دچار اشتباهاتی شوند . در ادامه به اشتباهات زنان پیرامون نیاز جنسی مردان اشاره خواهیم کرد .

زنان فکر می کنند همیشه مردان باید شروع کننده رابطه جنسی باشند

در عصر حاضر هنوز هم مردها نگران نحوه رابطه جنسی با همسرشان هستند . مردان به خاطر این که به سلطه گری متهم نشوند در رابطه محتاطانه رفتار می کنند . در صورتی که زنان باید تفکرات رایج گذشته را کنار بگذارند و به صورت فعالی در زندگی جنسی با همسرشان همراه باشند . چرا فکر می کنید زنان به نسبت مردان میل جنسی ناچیزی دارند ؟!

زنان فکر می کنند رابطه جنسی برای مردها یک مساله زودگذر و گهگاهی است

خیلی از مردان رابطه جنسی را با اهمیت می دانند . پس آن را کوچک ندانید . بنا بر تحقیقات زوج های قانونی بهترین و شیرین ترین رابطه جنسی را دارند . بنا بر همین تحقیقات نامناسب بودن و عدم رضایت مندی در رابطه جنسی زودگذر تایید می شود . پس هیچ وقت فکر نکنید مردها هیچ عاطفه و عشقی ندارند و تنها نیازمند رابطه جنسی می باشند . پس این دو اشتباه که زنان میل جنسی کمی دارند و مردان خیلی عاطفی نیستند را از ذهن تان پاک کنید .

زنان در رابطه جنسی نگران هستند که در نظر همسرشان چگونه به نظر می آیند !

نباید در طول رابطه جنسی از ترس این که همسرتان درباره شما چه فکری می کند ، هیچ کاری نکنید ! باید به فکر این باشید که در کنار همسرتان به اوج لذت جنسی برسید . در این صورت به طور قطع همسر خود را هم ارضا کرده اید . پس روی عمل جنسی تان تمرکز داشته باشید و از همان ابتدای رابطه به خودتان وعده یک عشق بازی ناب را بدهید .

زنان فکر می کنند مردان در رابطه جنسی نیاز به کمک و راهنمایی ندارند

باید با همسرتان در طول رابطه جنسی درباره مسائل خوشایند و ناخوشایند حرف بزنید . وقتی زنی در رابطه جنسی همکاری نکند ، همسرش به تنهایی نمی تواند او را به لذت جنسی برساند . با این که مردها همیشه دوست دارند همسرشان همراه با آنها از رابطه جنسی لذت ببرد و ارضا شود ، اما با این وجود زنان در رسیدن به ارگاسم سهم به سزایی دارند و باید به همسرشان کمک و راهنمایی کنند .

زنان فکر می کنند مردان همیشه برای رابطه جنسی آماده اند

شاید این فکر برای یک پسر زیر 20 سال صحیح باشد ، اما درمورد مردها اشتباه است . مسائل زندگی و کاری و مشکلات روزمره باعث خسته و فرسوده شدن مردها می شود و از توان آنها می کاهد . پس ممکن است بی رمق و بی حوصله باشند و رابطه جنسی را به وقت دیگری بیندازند . باید هر زمانی که شما و همسرتان آماده بودید ، رابطه جنسی داشته باشید و به زمان دیگری موکول نکنید . زن ها تصور می کنند همسرشان را دوست دارند اما همیشه برای رابطه جنسی آماده نیستند ، اما زمانی که همسرشان در مقابل تمایل شان اظهار بی میلی می کند ، می گویند : او حتما مرا دوست ندارد . این تفکر اشتباه را از خود دور کنید .


زنان فکر می کنند باید در مقابل روش های جدید مردان در رابطه جنسی بداخلاقی کنند

وقتی زن و مرد برای مدت زیادی با هم هستند ، دلشان می خواهد کمی تنوع و تغییر  در رابطه شان وارد کنند . پس اگر مردی روش های جدید پیشنهاد می دهد ، با او ناراحتی و بداخلاقی نکنید . تقاضای جدید مردان به معنی این نیست که دیگر از شما خسته شده است . بهتر است با همدلی و مهربانی پیشنهاد او را بررسی کنید . به این صورت می بینید که هر چه شوهرتان نیاز دارد در وجود شما پیدا می شود . اگر با یکی از تقاضاهای او نمی توانید موافقت کنید ، با مهربانی دلیل خود را بیان کنید و از او بخواهید به شما زمان بیشتری برای آماده شدن دهد .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : تفکرات اشتباه زنان در رابطه جنسی

رای شما :
زمان دقیق: 2016-02-15T14:12:48+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است