شنبه ۹۸/۱/۳۱   Sat 19/4/20

تمرین ساده ای که رابطه جنسی را بهبود می بخشد

چاپ مطلب بازدید : 788 چهارشنبه ۱۱ آذر ۹۴

افزایش میل جنسی زنان با انجام یک تمرین ساده !

تمرین ساده ای که رابطه جنسی را بهبود می بخشد

افزایش میل جنسی زنان

افزایش میل جنسی زنان با انجام یک تمرین ساده !

اختصاصی بیست ستون:  

اولین نکته در زندگی جنسی هر فردی داشتن تمایل جنسی به طرف مقابل است . زنان در زندگی زناشویی شان دوست دارند متوجه شوند که شما تنها به خاطر عشق و علاقه با آنها رابطه جنسی دارید نه به دلیل ناچاری یا برای ارضا شدن خودتان . حتی این مساله می تواند موقعیت شما را ضعیف کند ، زیرا این رابطه نیاز یک طرفه ای می شود که تنها همسرتان تقاضا می کند و زن عرضه می کند .

برای برقراری تعادل در رابطه جنسی تمرین ساده ای انجام دهید ، این تمرین با نام تمرکز حسی باعث بهبود رابطه تان می شود .

این تمرین ساده را به منظور تمرکز و عشق ورزی در رابطه انجام دهید . اگر صاحب فرزند هستید وقتی فرزندان تان خواب هستند یا در خانه ی اقوام تان هستند ، این تمرین ساده را انجام دهید . نباید از انجام این کار خجالت بکشید ، این کار را در نور خیلی کم یا با پوشیدن لباس بسیار نازک انجام دهید تا معذب نباشید .

در طی این تمرین دراز بکشید و بدن همسرتان را دقت زیاد نوازش کنید . این کار رابطه جنسی نیست و ارتباطی به ماساژ دادن ندارد ، بلکه زمانی است که به لذت بردن و پیدا کردن نقاط مختلف بدن همسرتان می پردازید . نیازی نیست اندام تناسلی همسرتان را لمس کنید زیرا این تمرین هیچ  ارتباطی به رابطه جنسی ندارد .

این تمرین ساده برای این است که به همسرتان ثابت کنید فقط به خاطر برقراری رابطه جنسی به سمت او نمی روید بلکه از روی علاقه و محبت او را نوازش می کنید و از کنار او بودن لذت می برید . باید روی احساسات خودتان تمرکز کنید ، بعد از آن درباره احساسات تان با هم حرف بزنید . به او بگویید از لمس کدام قسمت از بدن همسرتان لذت می برید .

شاید سالیان زیادی است با همسرتان زندگی می کنید و فکر می کنید همدیگر را به خوبی می شناسید . اما با انجام این تمرین ساده درباره خود و همسرتان به نکات تازه ای دست می یابید که شگفت زده خواهید شد . این تمرین موثر بیشتر به منظور درمان کاهش میل جنسی خانم ها انجام می گیرد .

یادتان باشد که روی موارد مثبت متمرکز شوید و به دنبال یادگیری باشید. اگر از این تمرین راضی بویدید این تمرین را گاهی قبل از رابطه جنسی تان انجام دهید. البته این تمرین نباید همیشه به برقراری رابطه جنسی خاتمه شود، زیرا در این صورت به هدف اصلی دست نمی یابید.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : تمرین ساده ای که رابطه جنسی را بهبود می بخشد

رای شما :
زمان دقیق: 2015-12-02T08:29:23+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است