شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

جایگزین های وایتکس در خانه داری

چاپ مطلب بازدید : 1017 شنبه ۱۷ مرداد ۹۴

به جای مواد سفید کننده از مواد جایگزین طبیعی استفاده کنید

جایگزین های وایتکس در خانه داری

جایگزین های وایتکس

به جای مواد سفید کننده از مواد جایگزین طبیعی استفاده کنید 

اختصاصی بیست ستون: 

می توانید از مواد جایگزینی به جای وایتکس برای تمیزکردن وسایل منزل استفاده کنید . در این مطلب به چند مورد از این مواد اشاره خواهیم کرد .

برای تمیز کردن اتو از نمک استفاده کنید

کف اتوها بعد از مدتی کدر و لک دار می شود که برای تمیزکردن لکه ها باید اتو را بدون بخار روشن کنید . روی پارچه ای نمک بریزید و پارچه را اطو بزنید . با این کار کف اتوی شما بسیار تمیز و درخشان خواهد شد .

برای تمیز کردن استیل از روغن زیتون استفاده کنید

سبدهای استیل آشپزخانه ، سینک ظرفشویی و .. بعد از مدتی کدر و زرد می شوند که اغلب خانم های خانه دار از وایتکس برای تمیز کردن این وسایل استفاده می کنند . در این جا به شما پیشنهاد می کنیم از روغن زیتون استفاده کنید و  کمی روغن زیتون روی پنبه ای بمالید و سطح سینک و ظروف استیل را مالش دهید . بعد از آن با یک دستمال حوله ای پاک کنید . خواهید دید که این وسایل مانند روز اول براق خواهد شد .

تمیزکردن رنگ از روغن بچه استفاده کنید

وقتی با رنگ کار می کنید دستان تان لکه دار می شوود که لازم است چند بار دستان تان را بشویید و در آخر هم به طور کامل لکه رنگ پاک نمی شود . برای پاک کردن لکه رنگ توصیه می کنیم از روغن بچه استفاده کنید  . روغن بچه را به دست تان بمالید و بعد از آن دست تان را با آب و صابون بشویید .

یکی دیگر از مواد تمیز کننده در منزل جوش شیرین است، در این مورد خواندن مقاله "کاربردهای مختلف جوش شیرین در خانه داری" را به شما پیشنهاد می کنیم.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : جایگزین های وایتکس در خانه داری

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-08T10:28:14+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است