چهارشنبه ۹۷/۱۲/۲۹   Wed 19/3/20

جراح زیبایی قلابی با عمل های 50 میلیونی !

چاپ مطلب بازدید : 1152 دوشنبه ۲۳ فروردین ۹۵

پزشک دیپلمه کلاهبردار به دام پلیس افتاد

جراح زیبایی قلابی با عمل های 50 میلیونی !

جراح قلابی

پزشک دیپلمه کلاهبردار به دام پلیس افتاد

اختصاصی بیست ستون :

زن جوان به دادسرای ویژه جرایم پزشکی مراجعه کرد و از جراح قلابی زیبایی شکایت کرد . این جراح زیبایی که با مهارت نقش یک پزشک با تخصص را بازی کرده ، مبلغ 50 میلیون تومان از زن جوان گرفته و گریخته است .

 زن جوان در روز 5 اسفند 94 به دادسرا مراجعه و از جراح قلابی شکایت کرد . بازپرس شعبه هفتم دستور داد تا تیمی از اداره 13 پلیس آگاهی تهران دست به کار شده و مانع تبهکاری های این پزشک قلابی شوند .

زن جوان که فریب خوردن خود را باور نمی کرد گفت : یکی از دوستانم یک جراح پلاستیک به من معرفی کرد . دکتر معین در لاین و اینستاگرام تبلیغات گسترده ای داشت ، وقتی پیش او رفتم با چرب زبانی و مهارت فراوان مرا راضی کرد تا جراحی زیبایی داشته باشم و مبلغ 50 میلیون تومان از من گرفت .

او بعد از گرفتن پول به بهانه مسافرت خارج از کشور تاریخ عمل زیبایی را به تعویق انداخت و در این زمان با مشورت با دوستانم از عمل جراحی پشیمان شدم و به همین دلیل به درب خانه و مطب پزشک قلابی در یوسف آباد رفتم تا پولم را پس بگیرم . اما او با دیدن من فرصت خواست تا پول را برگرداند اما وقتی سر موعد قرار شده به مطب رفتم ، متوجه شدم هیچ اثری از او نیست .

او گفت : برای پیگیری این ماجرا چاره ای جز مراجعه به سازمان نظام پزشکی نداشتم اما در آنها اخبار شوکه کننده ای شنیدم که حتی دکتری به این نام وجود ندارد .

وقتی کارآگاهان دیدند در مقابل جرائم یک پزشک قلابی هستند و در بررسی لاین و اینستاگرام متوجه شدند مرد 34 ساله با پوشیدن لباس پزشکی و درج مشخصات خود با نام جراح زیبایی سعی در فریب زنان دارد و حتی با این کارها زندگی اعیانی و خودروی مدرن 800 میلیون تومانی دارد ، دست به اقدامات تخصصی و اطلاعاتی زدند و در تحقیقات خود متوجه شدند خانه جدید این جراح قلابی در خیابان شهید جهان آرای در یوسف آباد است و سرانجام در تاریخ 16 فروردین ماه این جراح فریبکار را دستگیر کردند .

سرانجام مشخص شد دکتر معین قلابی یک جوان دیپلمه است . او در بازجویی های خود اعتراف کرد : چند سال قبل در آزمون ورودی دانشگاه در رشته پزشکی قبول شدم اما به دلیل مسائلی انصراف دادم . با این حال در میان دوستان و بستگان مدعی بودم که یک دانشجوی پزشکی هستم . بعد از چند سال تمام دوستان و آشنایان مرا دکتر می دانستند و من هم ادعا می کردم در حال گذران دوره تخصصی پزشکی هستم .

او گفت : به سرعت در جمع دوستان و بستگان به عنوان پزشک متخصص شناخته شدم تا این که در شبکه های اجتماعی با تعدادی خانم آشنا شدم که می خواستند عمل زیبایی انجام دهند . با این ادعا که خیلی زود مطب خود را افتتاح می کنم آنها را برای معاینات پزشکی و صحبت درباره عمل جراحی و هزینه های آن به خانه ام دعوت کردم و ادعا کردم این جراحی در کلینیک مجهز پزشکی در نیاوران انجام می گیرد و به این صورت پول زیادی از آنها می گرفتم .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : جراح زیبایی قلابی با عمل های 50 میلیونی !

رای شما :
زمان دقیق: 2016-04-11T11:31:05+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است