سه شنبه ۹۷/۴/۲۶   Tue 18/7/17

جلوگیری از چین و چروک با نخندیدن

چاپ مطلب بازدید : 511 پنجشنبه ۲۰ فروردین ۹۴

جلوگیری از چین و چروک ها با نخندیدن!

جلوگیری از ‌چین و چروک با نخندیدن

جلوگیری از<a class='specificlinks' href='https://www.bistsotoon.com/p/%d8%b4%d9%87%d8%b1-%d8%a2%d8%a8%db%8c-%da%86%db%8c%d9%86-%d9%87%d9%85%d8%a7%d9%86%d9%86%d8%af-%d9%88%d9%90%d9%86%db%8c%d8%b2-%d8%a7%d8%b3%d8%aa' title='شهر وِنیز چینی + تصاویر'> ‌چین</a> و چروک با نخندیدن

جلوگیری از ‌چین و چروک با نخندیدن

اختصاصی بیست ستون: 

خانم tess christian خودش را آموزش داده تا با جلوگیری از حرکت های صورت، جوانی ظاهری خود را حفظ کند. در این خبر عجیب ولی واقعی u.k.’s daily mail خانم christian توضیح می دهد که از سن جوانی از ‌خندیدن و لبخند زدن – حتی در زمان تولد دختر خود – جلوگیری کرده تا بدون ‌چین و چروک زیبایی های ظاهری خود را حفظ کند. بدون شک نمی توان کارآیی استراتژی 50 ساله این خانم را تکذیب کرد ولی آیا واقعا ارزش آن را دارد؟

چین و چروک ها دارای تعدادی عامل مختلف هستند که هم محیطی و هم ژنتیکی هستند. ولی یکی از عوامل اصلی ‌چین و چروک ها حرکت تکراری عضلات صورت در لبخند زدن و اخم کردن می باشد.

عمل بوتاکس در مسدود کردن اخطارهای رگ ها به عضلات در محدوده خاصی موثر می باشد. این باعث ‌آرامش و نرمی ‌چین و چروک ها می شود. خانم christian روش خود را ایمن تر و طبیعی تر از عمل بوتاکس می داند.


او در گزارشی با daily mail گفت: "بله، من مغرور هستم و می خواهم جوان بمانم. استراتژی من در جلوگیری از ‌چین و چروک ها طبیعی تر از بوتاکس و طبیعی تر از هر ‌کرم گران قیمت زیبایی می باشد."

همچنین او ادعا می کند که او صورت بدون احساس خود را از رفتن به مدرسه کاتولیک ها یاد گرفته که با دانش آموزان معمولا برخورد می شد تا لبخند نزنند. زمانی که او بزرگتر شد، صورت غم انگیز تبدیل به یک عادت راحت تبدیل شده است.


همچنین او اولین فردی نیست که لبخند زدن را ترک کرده تا ظاهری بدون ‌چین و چروک داشته باشد. خانم kim kardashian نیز در گزارش هایی اعلام کرده که از لبخند زدن و ‌خندیدن جلوگیری می کند تا از ‌چین و چروک ها جلوگیری کند.


عقیده نداریم که مقایسه شدن با kim kardashian می تواند یک تعریف و تمجید باشد. اگرچه خیلی راحت است که christian را برای تلاش در جلوگیری از ‌چین و چروک ها قضاوت کرد ولی باید اعتراف کرد که او هدف خود را به طور شگفت انگیزی دنبال کرده است.

همه ما تعریف های متفاوتی از زیبایی و روش های دستیابی به آن داریم. طبق گفته های christian او خوشحال است و عاشق زندگی و ظاهر جوان خود است. به نظر می رسد در نهایت این مهمترین مساله می باشد.

مترجم: محمد امین علایی

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.93(92 رای) | زمان دقیق: 2015-04-09T18:01:47+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است