شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

جوان مزاحم محکوم به اعدام شد

چاپ مطلب بازدید : 461 یکشنبه ۱۸ مرداد ۹۴

حکم اعدام برای جوان مزاحم 

جوان مزاحم محکوم به اعدام شد

حکم اعدام جوان مزاحم

حکم اعدام برای جوان مزاحم 

سال 1390 ماموران پلیس در یافت آباد با بدن بی جان پسر جوانی مواجه شدند که با ضربه های پیچ گوشتی به قتل رسیده بود . تیم جنایی پلیس در بررسی ها متوجه شدند که نام پسر پیمان است که با ضربات پیچ گوشتی فوت کرده است . در تحقیقات مشخص شد محمد در محل برای خانواده ای مزاحمت ایجاد کرده بود و بارها به او تذکر داده شده بود که دست از مزاحمت هایش بردارد اما او به کارش ادامه می داد .

یک روز عصر پیمان و تعدادی از دوستانش برای این که به محمد تذکر بدهند به در خانه اش رفتند . زمانی که محمد از سرکار به خانه آمد مشاهده کرد که پیمان و دوستانش جلوی خانه اش جمع شده اند . آنها با هم درگیر می شوند و پیمان از سوی محمد با پیچ گوشتی مورد حمله قرار می گیرد و فوت می کند . محمد برای بازجویی به اداره پلیس احضار شد و وقتی دید که ماموران پلیس به او شک دارند لب به اعتراف باز کرد و گفت : وقتی از سر کار برگشتم چند نفر به سمت من حمله کردند . من برای این که از خودم دفاع کنم یک میله آهنی را برداشتم و میله را در هوا چرخاندم تا از اطرافم پراکنده شوند . از شانس بد میله به سر پیمان خورد و کشته شد . من قصد کشتن کسی را نداشتم و حتی پیمان را نمی شناختم و تنها برای دفاع از خودم میله را برداشتم تا آنها فرار کنند.

محمد در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران تحت محاکمه می باشد و گفت : ناخواسته مرتکب قتل شدم و الان  طلب بخشش و عفو را دارم . او به خاطر قتل محکوم به قصاص شده است و از خانواده قربانی شش ماه فرصت گرفت تا دیه را پرداخت کند و از قصاص نجات یابد . او بعد از این مدت زمان نتوانست دیه را پرداخت کند و حکم اعدام  او از سوی شعبه 1 دیوان عالی کشور تایید و برای اجرای حکم به اجرای احکام ارسال شد .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : جوان مزاحم محکوم به اعدام شد

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-09T08:59:48+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است