دوشنبه ۹۷/۵/۲۹   Mon 18/8/20

جیلی آماده ورود به بازار خودروی اروپا و آمریکا

چاپ مطلب بازدید : 798 چهارشنبه ۲۰ خرداد ۹۴

جیلی آماده ورود به بازار خودروی اروپا و آمریکا با suv

جیلی آماده ورود به بازار خودروی اروپا و آمریکا

جیلی

جیلی آماده ورود به بازار خودروی اروپا و آمریکا با suv

اختصاصی بیست ستون: 

تحلیلگران صنعتی از ورود قریب‌الوقوع خودروهای چینی به بازارهای بزرگ خبر داده بودند و طبق پیش‌بینی آن‌ها ورود حجم زیادی از خودروهای ارزان‌قیمت به بازار تاثیر مخربی روی تولیدکنندگان خواهد داشت؛ اما تاکنون که پیش‌بینی آن‌ها اشتباه از آب در آمده است. به جز چند مورد محدود از فروش محصولات چینی به شهرداری، هیچکدام از برندهای اتومبیل‌سازی چینی ورود چندانی به بازارهای امریکا نداشته‌اند. طبق گزارش رویترز، پیش‌بینی می‌شود که شرکت‌های چینی با محصولات شرکت ولو – زیرمجموعه شرکت جیلی- ورود جدی به بازارهای آمریکا داشته باشند.

جیلی

همانطور که انتظار می‌رفت اولین ماشینی که به بازارهای اروپا و آمریکا اختصاص داده شده است، ماشینی جمع‌وجور و ترکیبی است. این کار ترکیبی حاصل فعالیت مشترک شرکت ولو و جیلی است، شرکت ولو در سال 2010 توسط شرکت جیلی خریداری شد. این همکاری مشترک مطمئنا به پی‌ریزی طرح‌ها متنوعی منجر خواهد شد. مدل‌هایی با سوخت‌های جایگزین هم به زودی منتشر خواهند شد.

جیلی

هدف کمپانی جیلی مطرح شدن به عنوان یک برند تجاری با ارزش و با تکنولوژی ست، نه صرفا به عنوان یک برند ارزان و جایگزین برندهای اصلی. گر چه، در حال حاضر برندهای کره‌ای مثل هیوندا و کیا به خاطر مدل‌های زیبا و شیک موردپسند مشتریان آمریکایی هستند. آغاز فروش برندهای تجاری در بازارهای امریکا معمولا با ماشین های ارزان‌قیمت است که با خودروهای دسته دوم موجود به رقابت می‌پردازند.

مترجم: فرجی

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای جیلی آماده ورود به بازار خودروی اروپا و آمریکا
زمان دقیق: 2015-06-10T11:32:22+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است