پنجشنبه ۹۷/۷/۲۶   Thu 18/10/18

حضور بانوان در ورزشگاه آزادی

چاپ مطلب بازدید : 1247 پنجشنبه ۲۱ خرداد ۹۴

برای حضور بانوان ایرانی در لیگ جهانی والیبال برنامه ریزی شده

حضور بانوان در ورزشگاه آزادی

حضور بانوان در ورزشگاه

برای حضور بانوان ایرانی در لیگ جهانی والیبال برنامه ریزی شده

اختصاصی بیست ستون: 

ورزشگاه آزادی میزبان مسابقات لیگ جهانی والیبال به مدت سه هفته می باشد. این مسابقات از 29 خردادماه در سالن 12000 نفری آزادی تهران برگزار خواهد شد.

فاطمه سلیمی، رئیس گروه توسعه ورزش بانوان استان تهران بیان کرد برای حضور 500 نفر از بانوان ایرانی به عنوان تماشاچی در بازی های لیگ جهانی والیبال که در تهران برگزار می شود، برنامه ریزی شده است.

او گفت امنیت این بازی ها برعهده حراست وزارتخانه های کشور و ورزش و جوانان و نیروی انتظامی خواهد بود.  عضو شورای تخصصی بانوان بسیج ورزشکار کشورمان گفت بدحجابی بانوان تماشاگر شان کشورمان را از بین می برد و انتظار داریم بین 200-500 نفر از بانوان برای تماشای بازی های والیبال حاضر شوند.

او گفت، این اولین حضور بانوان به عنوان تماشاچی است و نحوه حضورشان بسیار حساس و مهم می باشد و حراست وزارت کشور و حراست وزارت ورزش و نیروی انتظامی نظم و امنیت این بازی ها را تامین خواهد کرد.
پیش از این شهیندخت مولاوردی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده اعلام کرده بود که به زودی زنان در مسابقات والیبال به عنوان تماشاچی وارد خواهند شد و گفته بود این تصمیم در کمیته مشترک با حضور نمایندگان معاونت امور زنان ریاست جمهوری و وزارت کشور و وزارت ورزش و جوانان اتخاذ شده است.

از سوی مساجد و بعضی از امکان عمومی تهران از ورود بانوان به عنوان تماشاچی مخالفت شده است و اطلاعیه هایی توزیع شده که خواستار برگزاری اعتراض عمومی به ورود بانوان به ورزشگاه آزادی تهران شده اند.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : حضور بانوان در ورزشگاه آزادی

رای شما :
زمان دقیق: 2015-06-11T11:33:50+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است