چهارشنبه ۹۷/۸/۲۳   Wed 18/11/14

حیرت تیم آمریکایی از بازیکنان والیبال ایران

چاپ مطلب بازدید : 1928 سه شنبه ۲ تیر ۹۴

سعید معروف در بازی ایران و آمریکا بی نظیر بود

حیرت تیم آمریکایی از بازیکنان والیبال ایران

سعید معروف

سعید معروف در بازی ایران و آمریکا بی نظیر بود

اختصاصی بیست ستون: 

تیم قدرت مند والیبال آمریکا برای دومین بار در مقابل تیم والیبال ایران تاب نیاورد و شکست خورد. سایت رسمی والیبال آمریکا به دومین شکستش در مقابل تیم ملی والیبال ایران واکنش نشان داد و بیان کرد: تیم ملی والیبال آمریکا باز هم در رقابتی که در ورزشگاه آزادی برگزار شد در مقابل بازیکنان تیم ملی والیبال ایران شکست خورد. تیم ملی آمریکا که مدافع عنوان قهرمانی در لیگ جهانی است، با 6 پیروزی و 2 شکست و کسب 17 امتیاز در صدر جدول رده بندی گروه b قرار دارد. اما تیم ملی والیبال ایران تا به حال 4 پیروزی کسب کرده و در 4 بازی نیز باخته است.

بازیکنان تیم ملی والیبال آمریکا در بازی دوم  لیگ جهانی، نسبت به بازی اول اشتباهات کمتری داشتند اما بازیکنان ایرانی سرعت فوق العاده ای در حمله هایشان دارند. سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پاس های خوبی داشت و  موقعیت های مناسبی را برای آبشارزن ها ایجاد می کرد و آنها با دقت عالی امتیازات خوبی را کسب کردند.

بازیکنان ایرانی توانستند در 42 آبشار امتیاز کسب کنند. در حالی که بازیکنان آمریکایی 35 بار از طریق آبشار امتیاز گرفتند.  تیم ملی ایران در میزان کارایی حمله و دفاع تیمی نیز با 0.507 نسبت به 0.250 برتر از آمریکا بود. ایران در بلاک کردن آبشارها نیز هشت به دو از آمریکا جلو بود و در سرویس‌های منجر به امتیاز نیز سه به دو برتر از آمریکایی‌ها بود.

تیم آمریکا و تیم لهستان  امتیازهای نزدیکی در صدرجدول دارند. آمریکا با 17 امتیاز در صدرجدول قرار داد و پس از آن لهستان با 16 امتیاز در رده بعدی قرار دارد. تیم ملی آمریکا پس از این دو شکست مقابل ایران وارد کالینین گارد روسیه شد تا در دو دیدار با تیم والیبال روسیه وارد میدان بازی شود. تیم روسیه تمام بازی هایشان را در این گروه واگذار کرده اند و با داشتن دو امتیاز در رده چهارم گروه قرار گرفته اند. 

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : حیرت تیم آمریکایی از بازیکنان والیبال ایران

رای شما :
زمان دقیق: 2015-06-23T09:17:38+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است