شنبه ۹۷/۷/۲۸   Sat 18/10/20

درگیری صاحبخانه و مستاجر

چاپ مطلب بازدید : 528 یکشنبه ۱۷ خرداد ۹۴

درگیری صاحبخانه و مستاجر

درگیری صاحبخانه و مستاجر

اختصاصی بیست ستون: 

صاحبخانه خشن به مستاجرش که دو خواهر بودند حمله کرد . وقتی صدای شکسته شدن شیشه های و فریادهای خواهران باعث شد همسایه ها از خانه هایشان بیرون بیایند  ،پسر جوان به همراه پدرش به خانه مستاجر رفته بودند و دخترها فریاد می زدند و گریه می  کردند تا پسر را از خانه شان بیرون کنند .

سیمین با 110 تماس گرفت و جریان را تعریف کرد اما وقتی پلیس رسید پسر صاحبخانه منکر همه چیز شد .  سیمین 31 ساله برای تشکیل پرونده و شکایت از پسر به کلانتری 136 فرجام رفت و اظهار کرد که با خواهرم در خانه نشسته بودیم و در حال تماشای تلویزیون بودیم که پسرصاحبخانه با ساطور با پدرش وارد خانه مان شد ، ما ترسیده بودیم و هرچه سعی کردیم بیرونشان کنیم بیرون نرفتند ، او به ما تهمت می زد .

پسر شیشه ها را شکست و من که در نزدیک شیشه بودم آسیب دیدم . این دختر با بغضی که در گلویش بود گفت پدرو مادرم در تصادف فوت کردند و ما با خواهر 17 ساله ام با خاله مان بودیم و این بی انصافی است که ما چون پدرو مادر نداریم بهمان تهمت ناروا زده شود .

خواهر کوچک سیمین گفت از چند روز قبل با صاحب خانه بر سر قبض آب و برق اختلاف داشتیم و آنها ما را اذیت می کردند و حتی صاحبخانه مان با خاله که سرپرست ماست خیلی بد صحبت کرد و او را ناراحت کرد ، پس از آن پدر و پسر 16 ساله وارد خانه ما شدند و ما را تهدید کردند که آبرویمان را می برند . پرونده سیمین و صاحب خانه به دادسرای ناحیه 4 رسالت رفت و چون پسر صاحبخانه 16 ساله بود پرونده به بازپرس شعبه اول دادسرای 29 اطفال فرستاده شد .

صاحبخانه ادعای بی گناهی کرد و گفت من هیچ تهدید و ناسزایی به دختران نگفتم و اظهار کرد این دخترها مستاجر من هستند که در زیرزمین خانه ام سکونت دارند که شک هایی به دختر بزرگتر پیدا کردم و به رفتار او مظنون شدم .اما هر بار که با او صحبت کردم شروع به ناسزاگویی کرد و درخانه را محکم کوبید .این دختران برای من و خانواده ام مزاحمت ایجاد کرده اند.

در آن روز به خاطر قبض های آب و برق بحثماان شدو دختران ساعت 2 نیمه شب با داد و فریاد همسایه‌ها را صدا زدند و شروع به ناسزاگویی کردند، این دختر حتی شیشه‌های خانه‌مان را شکست و با همسرم کتک‌کاری کرد و حالا تقاضای رسیدگی به این پرونده را دارم چرا که پیش از این ماجرا من از آنها شکایت کرده بودم.

اظهارات متناقض مستاجر و صاحب خانه گیج کننده شد و یک شاهد بر اظهارات صاحبخانه به دادسرا آمدو گفت ساعت 2 نصفه شب در خانه بودیم که با فریاد مستاجر از خانه بیرون آمدیم . دخترجوان آبروریزی راه انداخته بود و با آرنج به شیشه می کوبید و زخمی شد .

سیمین اظهار کرد این شاهد دروغین است و هیچ یک از حرفهای او را قبول نداشت و اظهار کرد صاحبخانه و شاهد میخواهند به ما تهمت بزنند و ما را متهم کنند . پدر و پسر صاحبخانه بی اجازه وارد خانه مان شدند و ما را تهدید کردند وشیشه های خانه مان را شکستند .

پسر16 ساله ادعای بی گناهی کرد و گفت من اون روز امتحان داشتم و درس می خواندم که از حیاط صدای داد و بیداد شنیدم و وقتی از پنجره بیرون را نگاه کردم سیمین به پدرم فحش می داد و وقتی مادرم داخل شد با هم درگیری لفظی پیدا کردند و من یک بار از خانه بیرون رفتم و مادرم را به خانه آوردم و دیگر بیرون نرفتم .

نظریه پزشکی قانونی سیمین نیز نشان می‌داد وی در اثر اصابت جسم سخت در 4 تا 5 روز گذشته آسیب دیده است، همچنین سه خراش سطحی طویل قدام ساعد راست و سطح داخلی آرنج راست و قدام بازوی راست و قرمزی ناحیه تحتانی روی دست‌های این دختر وجود داشت و کبودی‌ها نیز حاکی از ضرب و جرح بوده است.

بنا بر این گزارش پدر و پسر با اتهام تخریب عمدی مجرم شناحته شده اند و پرونده شان پس از قرار مجرمیت برای صدور حکم به دادگاه جزایی و عمومی تهران ارسال شد.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : درگیری صاحبخانه و مستاجر

رای شما :
زمان دقیق: 2015-06-07T14:29:25+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است