پنجشنبه ۹۸/۱/۲۹   Thu 19/4/18

در خانه فیلم ارباب حلقه ها زندگی کنید !

چاپ مطلب بازدید : 1602 سه شنبه ۱۰ آذر ۹۴

معماری بی نظیر خانه های سبز و زیبای هابیت ها

در خانه فیلم ارباب حلقه ها زندگی کنید !

معماری خانه های هابیت ها

معماری بی نظیر خانه های سبز و زیبای هابیت ها

اختصاصی بیست ستون:  

وقتی فیلم ارباب حلقه ها را ببینید، بی شک جذب خانه های سبز و زیبای هابیت ها می شوید و دلتان می خواهد در یکی از این خانه های نقلی و خاص زندگی کنید. اکنون شرکت green majic homes  با خانه های از پیش ساخته اش به رنگ سبز، رویای زندگی در خانه های هابیتی را تحقق بخشیده است و حالا رسیدن به این رویا زیاد هم دور از دسترس نیست. این خانه های جادویی سبز رنگ، خانه های پیش ساخته ای است که ساختار ماژولار آنها به خاانه های هابیت ها شباهت نزدیکی دارد. خریداران می توانند مطابق با سلیقه و ذوق خود سازه های متفاوت این خانه را بهم وصل کنند و بعد از آن برای ایجاد نمای سبز رنگش کافی است خاک و بذر روی آن اضافه گردد.

معماری خانه های هابیت ها

معماری خانه های هابیت ها

این خانه های هابیتی برای محیط های مرطوب شمال کشور مناسب است زیرا گیاهان سبز این خانه ها در آب و هوای شمال بهتر رشد می کند. خانه های سبز این شرکت بسیار تمیز و خارق العاده ساخته شده اند و خاک روی سطح آن همانند یک عایق عمل می کند و سبب می شود خانه در فصل زمستان گرم و در فصل تابستان خنک بماند. البته قوس کناره های پنجره و درب خانه بیرون می زند تا روی آنها با خاک پوشانده نشود. 

معماری خانه های هابیت ها

معماری خانه های هابیت ها

خانه های سبز ساخته شده از آرک های پلیمری غنی شده با فیبر تشکیل شده اند که به این صورت به یکدیگر وصل شوند . با متصل شدن این قسمت ها به یکدیگر انواع اتاق و ماژول ایجاد می شود. وقتی این اتاق ها بهم متصل شوند تشکیل یک خانه ی کامل را خواهند داد. 


این شرکت جدیدترین ماژول خود را با نام wikiki به یک واحد 37 متری تبدیل کرده تا بتواند همانند یک اتاق مهمانی یا استودیوی هنر و ... در اختیار خریداران باشد. در طی سه روز می توان با سازه های از پیش ساخته این شرکت خانه ی سبزهابیتی برای سه نفر ساخت و این کار نیاز به هیچ  مهارت خاصی ندارد.

معماری خانه های هابیت ها

معماری خانه های هابیت ها

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : در خانه فیلم ارباب حلقه ها زندگی کنید !

رای شما :
زمان دقیق: 2015-12-01T01:43:10+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است