یکشنبه ۹۷/۱۱/۲۸   Sun 19/2/17

در خانه مان از کاغذ دیواری استفاده کنیم یا رنگ ؟!

چاپ مطلب بازدید : 5151 پنجشنبه ۱۲ آذر ۹۴

ترکیب رنگ و کاغذ دیواری در اتاق های کوچک

در خانه مان از کاغذ دیواری استفاده کنیم یا رنگ ؟!

ترکیب رنگ و کاغذ دیواری

ترکیب رنگ و کاغذ دیواری در اتاق های کوچک

اختصاصی بیست ستون:  

به نظر شما در دکوراسیون منزل رنگ آمیزی بهتر است یا استفاده از کاغذ دیواری ؟ در ادامه مطلب جواب این سوال برایتان روشن خواهد شد .

رنگ و کاغذ دیواری هر یک مزیت ها و عیوبی دارد که باید با توجه به این نکات درباره انتخاب یکی از انها تصمیم گیری کنید و به این نتیجه برسید که کدام یک برای دکوراسیون خانه شما مناسب تر است . نمی توان به صورت قطعی گفت کدام یک بر دیگری ارجحیت دارد زیرا تصمیم نهایی به سلیقه اعضای آن خانواده بستگی دارد .

در خانه هایی که کم نور است توصیه می شود از رنگ استفاده کنید ، زیرا رنگ به دلیل سطح براق و لعاب بیشتر نور را بهتر از کاغذ دیواری منعکس می کند و باعث روشن شدن فضای خانه خواهد شد .

ترکیب رنگ و کاغذ دیواری

رنگ ها ظاهر ساده و زیباتری دارند و اگر بخواهید این امکان وجود دارد که به وسیله رنگ های متضاد آن را از سادگی دربیاورید و روی دیوارهای اتاق کودک طرح های مینیمال ایجاد کنید تا زیباتر شود .

ترکیب رنگ و کاغذ دیواری

در اتاق های کوچک و فضاهای محدود باید از رنگ آمیزی استفاده کنید زیرا استفاده از رنگ باعث روشن شدن فضای اتاق و بزرگ جلوه دادن آن می شود . علاوه بر آن رنگ ها ساده هستند و طرح و نقشی ندارند و بهتر است برای پوشاندن دیوارهای خانه کوچک استفاده شود .

ترکیب رنگ و کاغذ دیواری

کاغذ دیواری را راحت تر از رنگ می توانید روی دیوار پیاده کنید و سریعتر می توانید در فضای اتاق تان استفاده کنید . این بهترین مزیت کاغذ دیواری و بزرگترین عیب رنگ می باشد .

ترکیب رنگ و کاغذ دیواری


رنگ و کاغذ دیواری قابل شست و شو هستند و این اصلی ترین ویژگی مشترک آن دو است . در بازار کاغذ دیواری هایی وجود دارد که قابلیت شست و شو دارند و این مساله باعث شده راحت تر بتوانید بین کاغذ دیواری و رنگ انتخاب کنید .

ترکیب رنگ و کاغذ دیواری

کاغذ دیواری به خاطر بافت غنی ، دارا بودن طرح و جذب نور بیشتر در فضاهای کوچک ایجاد خفگی می کند و فضا را بسیار کوچکتر نشان می دهد . اما با انتخاب درست کاغذ دیواری جلوه ی زیبا و منحصر به فرد ایجاد می کنید . البته کاغذ دیواری ها به قدری تنوع طرح و رنگ دارند که می توانید از بین آنها بهترین نوع را برای منزل تان انتخاب کنید .


ترکیب رنگ و کاغذ دیواری

می توانید یک دیوار را با پوشش کاغذ دیواری تبدیل به نقطه ای کانونی در منزل کنید و هر دیوار را بسیار سریع به چیزی که می خواهید تبدیل کنید .

ترکیب رنگ و کاغذ دیواری


همچنین بخوانید: عکس آشپزخانه مدرن

می توانید از کاغذ دیواری های طرح دار استفاده کنید تا دکوراسیونی مدرن با بافت گرم و جذاب داشته باشید . البته امکان ترکیب رنگ و کاغذ دیواری نیز وجود دارد تا دکوراسیون منزل تان زیباتر و خاص تر شود .

ترکیب رنگ و کاغذ دیواری

در خانه ها و اتاق های کوچک بهتر است از ترکیب کاغذ دیواری و رنگ استفاده کنید تا از مزایای هر دو بهره مند شوید . برای ترکیب این دو مصالح هیچ محدودیتی ندارید .


ترکیب رنگ و کاغذ دیواری

حالا به خوبی می دانید که در خانه تان بهتر است از کاغذ دیواری یا رنگ استفاده کنید!

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : در خانه مان از کاغذ دیواری استفاده کنیم یا رنگ ؟!

رای شما :
زمان دقیق: 2015-12-03T09:18:43+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است