دوشنبه ۹۷/۴/۲۵   Mon 18/7/16

در زندگی از این افراد دوری کنید

چاپ مطلب بازدید : 992 چهارشنبه ۲۱ مرداد ۹۴

با افراد حسود و دروغگو معاشرت نکنید

در زندگی از این افراد دوری کنید

از این افراد دوری کنید

با افراد حسود و دروغگو معاشرت نکنید

اختصاصی بیست ستون: 

در زندگی عوامل و افراد استرس زایی وجود دارد که برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت باید از آنها دوری کنید . با دور شدن از این افراد کارایی تان بیشتر خواهد شد ، پس لازم است که دقیقا بدانید از چه شخصیت هایی باید دور باشید.

در این مورد خواندن مقاله "انسان های با شخصیت های نامناسب" را به شما پیشنهاد می کنیم.

از افراد حسود دوری کنید

این افراد وقتی شما را در شرایط سخت ببینند خوشحال می شوند و موفقیت شما آنها را اذیت می کنند . آنها فکر می کنند خودشان شایسته موفقیت هستند و می خواهند نسبت به تواضع شما اظهار تنفر کنند درحالی که شما فکر می کنید آنها همراه و پشتیبان تان هستند .

از افراد دروغ گو دوری کنید

بعضی از دروغ ها برای زندگی شما خطرناک خواهد بود . شما به افراد قابل اعتماد در اطراف تان نیاز دارید تا به پیشرفت دست یابید . به افرادی نیاز دارید که از شما حمایت کنند و صداقت داشته باشند .

از افراد کنترل کننده دوری کنید

این افراد مدام می خواهند دیگران را کنترل کنند و می خواهند شما به حرف شان گوش  دهید . با حقه و بدجنسی می خواهند خواسته هایشان را اجرا کنید . باید از این افراد دوری کنید زیرا نمی توانید آنها را متقاعد کنید که از رفتارشان دست بکشند .

از افراد متظاهر دوری کنید

این افرادی در زمان شادی در کنار شما هستند اما زمانی که به آنها نیاز دارید، خبری از آنها نخواهد بود. به این افراد نباید تکیه کنید و برای روابط تان با آنها حد و مرزی تعیین کنید.

از افراد مزاحم دوری کنید

این افراد فقط می خواهند از شما استفاده کنند و به منفعت برسند. این افراد را باید در زندگی تان حذف کنید. 

از افرادی که خود را قربانی نشان می دهند، دوری کنید

این افراد مدام دوست دارند خود را قربانی نشان دهند و انگشت اتهام شان به سمت اطرافیان دراز است. آنها هرگز اشتباهات شان را قبول نمی کنند و به موفقیت و پیشرفت شما صدمه می زنند. برای این که از دست آنها راحت شوید باید از زندگی تان بیرون شان کنید.

از افراد شایعه پراکن دوری کنید

این افراد حقایق را برعکس نشان می دهند و می خواهند در نظر دیگران تصدیق شوند و توجه دیگران را جلب کنند . اگر می خواهید شایعه را درباره خودتان از بین ببرید ، از این افراد دور باشید .

از افراد قضاوت گر دوری کنید

افراد قضاوت گر هیچ چیز را خوب نمی دانند . انها مدام دیگران را سرزنش و مورد انتقاد قرار می دهند . حتی زمانی که می خواهید به آنها انگیزه های مثبت دهید به شما گوش نخواهند کرد و شنوندگان خوبی نمی باشند . با دور بودن از این افراد صحبت های منفی را از خود دور خواهید کرد و به موفقیت می رسید .


از افراد خودپرست دوری کنید

غرور ویژگی بدی نیست اما اگر فکر کنید از همه افراد بهتر هستید متکبر خواهید بود . باید در زندگی از افراد متکبر دوری کنید زیرا آنها با شما رفتار محترمانه ای ندارند و مدام شما را تحقیر می کنند که برای پیشرفت تان سم خواهد بود .

از افراد پس رونده دوری کنید

این افراد می خواهند شما را به موقعیت پیشین خود برگردانند. نادیده گرفتن این افراد برای شما سخت است و باید آنها را از زندگی تان بیرون کنید. به آنها بگویید موفقیت برایتان مهم است و اگر نمی توانید متقاعدشان کنید، راهتان را جدا کنید.

به تلگرام ما بپیوندید میزان محبوبیت: 4.60(59 رای) | زمان دقیق: 2015-08-12T08:48:24+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است