یکشنبه ۹۷/۹/۲۵   Sun 18/12/16

در زندگی جنسی این اشتباه ها را نکنید

چاپ مطلب بازدید : 11908 سه شنبه ۴ خرداد ۹۵

ممکن است شما علامتی داشته باشید که تصمیم بگیرید خودتان تشخیصش دهید و 100 صفحه از نتایج گوگل را بخوانید تا بفهمید موضوع از چه قرار است. به این ترتیب میتوان شما را قربانی سایبری نامید.

بیست ستون


از مراجعه به پزشک اجتناب میکنید
بسیاری از زنان دست کم به صورت سالانه نسخه های کنترل و جلوگیری از بارداری شان را تازه میکنند. اما اگر شما از نظر جنسی بسیار فعال نیستید میتوانید این مدت میتواند طولانی تر باشد. هرچند ممکن است نیازی به مراجعه سالانه به متخصص زنان نباشد اما اگر آخرین باری که متخصص را ملاقات کردید مربوط به زمانی است که تازه قاعده شده بودید، بهتر است زودتر یک وقت مجدد بگیرید.

در زندگی جنسی این اشتباه ها را نکنید

اطلاعات غلط به پزشک میدهید
فرمهایی که از شما خواسته شده پر کنید و رفتارهای جنسی که انجام میدهید را مشخص کنید باید صادقانه پر شود چون هیچ کس به جز پزشک متخصص شما قرار نیست سابقه پزشکی شما را بداند اما صداقت نداشتن با پزشک به اندازه مراجعه نکردن به او اشتباه است زیرا او نمیتواند تشخیص دهد چه نوع آزمایش و بررسی را باید انجام دهد و چه نوع مداخلاتی به نفع شاست و این منجر به خطای پزشکی میشود.

فکر میکنید به هیچ عنوان بیماری مقاربتی ندارید
هرچند ضایع واضح یا ترشحات غیرععادی میتواند علامت وجود برخی بیماریهای مقاربتی باشد اما بسیاری از این بیماریها بدون علامت هستند و مدتی بی علامت میمانند. به عنوان مثال نیمی از افرادی که مبتلا به کلامیدیا هستند هیچ علامتی ندارند.

بیش از حد گوگل میکنید
شاید پزشک شما به تازگی قرص جدید کنترل بارداری به شما تجویز کرده باشد. شما به خانه میروید و آن را در گوگل جستجو میکنید. سه ساعت بعد شما متوجه میشوید که صدها خانم ادعا کرده اند که نسبت به این دارو حساسیت داشته اند و در مصرف آن تردید کنید. ممکن است شما علامتی داشته باشید که تصمیم بگیرید خودتان تشخیصش دهید و 100 صفحه از نتایج گوگل را بخوانید تا بفهمید موضوع از چه قرار است. به این ترتیب میتوان شما را قربانی سایبری نامید. هیچ چیز معتبرتر از گفته های پزشک نمیتواند اعتماد کامل را در شما ایجاد کند. 

فرض میکنید بیماری مقاربتی قابل درمان است
هرچند برخی از بیماریهای مقاربتی قابل درمان هستند اما برخی دیگر از سویه های مقاوم در برابر دارو در حال افزایش هستند. این به آن معناست که شما در درجه اول باید از ابتلا به بیماریهای مقاربتی خودداری کنید. این به آن معنا نیست که شما باید در صورت ابتلا آن را نادیده بگیرید. بیماریهای مقاربتی غیرقابل درمان باید مدیریت شوند چون شما مسئول پیشگیری از انتقال آن به همسرتان هستید.
به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : در زندگی جنسی این اشتباه ها را نکنید

رای شما :
زمان دقیق: 2016-05-24T11:16:08+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است