جمعه ۹۷/۷/۲۷   Fri 18/10/19

دزیدن دختر جوان برای خرج مراسم عروسی

چاپ مطلب بازدید : 3277 سه شنبه ۱۹ خرداد ۹۴

دزیدن دختر جوان برای خرج مراسم عروسی

دزیدن دختر جوان برای خرج مراسم عروسی

آدم ربایی

دزیدن دختر جوان برای خرج مراسم عروسی

اختصاصی بیست ستون: 

زوج جوانی برای مخارج عروسی خود اقدام به آدم ربایی کردند و دختری را ربودند.

زوج آدم ربا در اعترافاتشان بیان کردند که برای تامین مخارج عروسی شان دست به این اقدام زدند . دختر جوان از دست این زن و شوهر فرار کرد و خود را به آگاهی تهران رساند و به ماموران انتظامی گفت که زن و مرد جوان او را دزدیدند و می خواستند از خانواده اش باج خواهی کنند اما او از دستشان فرار کرده است.

دختر جوان گفت من در آموزشگاهی زبان انگلیسی تدریس می کنم که چند روز پیش خانمی با من تماس گرفت و برای آموزش خصوصی قرار گذاشت . من به محل ملاقات رفتم و دیدم که او من را با مرد جوانی به زور سوار خودرو کرد .

مرد جوان عینک دودی به چشم داشت و صورت او را ندیدم . مرد چند دقیقه بعد از تلفن عمومی با خانواده ام تماس گرفت ودر خواست 300 میلیون تومان پول کرد . من و زن در ماشین بودیم و من با داد و هوار از مردم کمک خواستم واز ماشین پیاده شدم. مرد وقتی دید من فرار کردم تلفن را رها کرد و با زن از آنجا فرار کرد. به دنبال شکایت دختر تحقیقات پلیس آگاهی آغاز شد . مردم شماره پلاک خودروی زن و مردم آدم ربا را برداشته بودند و این سرنخی برای پیدا کردن آنان شد.

زن و مرد جوان که نامزد بودند متهم شدند و به آدم ربایی اعتراف کردند . زن گفت شوهرم گفت که یکی از اقواممان وضع مالی خوبی دارد و اگر بتوانیم دختر او را بدزدیم از او باج خواهی میکنیم و با آن پول جشن عروسی می گیریم و من هم موافقت کردم و اقدام به این کار کردیم. تحقیقات پلیس از متهمان درحال جریان است .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : دزیدن دختر جوان برای خرج مراسم عروسی

رای شما :
زمان دقیق: 2015-06-09T11:20:14+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است