جمعه ۹۷/۴/۲۹   Fri 18/7/20

دستبرد به حساب پدربزرگ توسط نوه 13 ساله

چاپ مطلب بازدید : 309 سه شنبه ۱۴ مهر ۹۴

سو استفاده و برداشت غیر مجاز از حساب بانکی

دستبرد به حساب پدربزرگ توسط نوه 13 ساله

دستبرد به حساب پدربزرگ

سو استفاده و برداشت غیر مجاز از حساب بانکی

نوجوانی 13 ساله از حساب بانکی یکی از شهروندان ورامینی سرقت کرد. سرهنگ سامان محمدی، رئیس پلیس فتا شرق استان تهران گفت: یکی از شهروندان ورامینی شکایتی مبنی بر برداشت غیرمجاز 14 میلیون ریال از حساب بانکی اش ارائه کرد. رسیدگی به این شکایت در دستور کار پلیس فتا شرق استان تهران قرار گرفت.

ماموران و کارشناسان پلیس فتا ماموریت خود را آغاز کردند و در بررسی های تخصصی مشخص شد از حساب فرد شاکی از طریق درگاه بانک ایران کیش، پاسارگاد و سامان برداشت هایی انجام شده است. ماموران از بانک های مربوطه استعلام کردند و معلوم شد نوجوانی 13 ساله با نام "ع – ص"  با کارت بانکی شاکی خرید کرده که بعد از دستگیری متهم مشخص شد که سارق نوه شاکی است.

متهم در بازجویی پلیس به سرقت خود اعتراف کرد و گفت به خاطر جدایی پدر و مادر، با پدربزرگم زندگی می کنم و به دلیل این که پدرم مرا از لحاظ مالی تامین نمی کند، از کهولت سن پدر بزرگم سو استفاده کردم و با استفاده از کارت بانکی اش تلفن همراه، دوچرخه و لباس خریدم.

رئیس پلیس شرق استان تهران گفت: اکثر سرقت های اینترنتی توسط دوستان و آشنایان انجام می شود. توصیه می کنیم دارندگان کارت های عابر بانک در نگهداری از رمزها و خریدهای  اینترنتی دقت بیشتری داشته باشند و رمز کارت عابر بانک را به صورت دوره ای عوض کنند و رمز کارت شان را در اختیار آشنایان قرار ندهند.

منبع : ایرنا 

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.97(120 رای) | زمان دقیق: 2015-10-06T10:04:25+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است