شنبه ۹۸/۱/۳۱   Sat 19/4/20

دستور جمع‌آوری خودروی های کمپانی هوندا

چاپ مطلب بازدید : 725 شنبه ۲۳ اسفند ۹۳

دستور جمع‌آوری 137 خودروی کمپانی هوندا به دلیل نقص فنی

جمع آوری خودروهای هوندا

جمع آوری خودروهای هوندا

دستور جمع‌آوری 137 خودروی ‌کمپانی هوندا به دلیل نقص فنی

اختصاصی بیست ستون: 

کمپانی هوندا رسما اعلام کرد که 137 نمونه از خودروهای این کمپانی به دلیل نقص فنی ایجادشده می‌بایست جمع‌آوری شده و به مراکز سرویس‌دهی رسمی این کمپانی بازگردانده شوند. این 137 خودرو شامل سه مدل مختلف اتومبیل‌های هوندا هستند و نقص فنی آن‌ها در یک موضوع واحد خلاصه می‌شود که می‌تواند به دو روش مختلف آشکار گردد.

نقص فنی مذکور می‌تواند منجر به از کار افتادن ناگهانی خودرو و یا نشت بنزین و نهایتا آتش‌سوزی گردد. خوشبختانه این مشکل تاکنون در تعداد ناچیزی از اتومبیل‌های مذکور ‌کمپانی هوندا بروز یافته و منجر به رخ دادن سانحه‌ای عظیم نشده است؛ بنابراین هوندا به‌زودی تاریخ معینی را برای هر دسته از اتومبیل‌های دارای نقص مشابه خود اعلام خواهد کرد و مشتریان این شرکت می‌بایست در تاریخ‌های مقرر به مراکز سرویس‌دهی تعیین شده‌ی این شرکت مراجعه کنند تا به‌صورت رایگان مشکل و نقص ایجادشده در اتومبیل‌های آن‌ها رفع گردد.

سه دسته از اتومبیل‌هایی که هم‌اکنون این نقص فنی را به همراه دارند شامل اتومبیل‌های 2014 honda accord l4 ساخته شده از تاریخ 29/07/2014 الی 31/07/2014، اتومبیل 2015 honda accord l4 ساخته شده از تاریخ 14/08/2014 الی 30/01/2015 و اتومبیل 2015 honda cr-v ساخته شده از تاریخ 09/09/2014 الی 06/02/2015 هستند. دلیل اصلی بروز نقص فنی اشاره شده در این اتومبیل‌ها اشتباهات فنی مرتبط به نیروی مورد نیاز و مناسب به‌منظور سفت کردن پیچ‌های اجزای متفاوت سیستم تولید قدرت و سوخت رسانی این اتومبیل‌ها گزارش شده که ظرف مدت زمان نسبتا کوتاهی توسط مراکز سرویس‌دهی ‌کمپانی هوندا قابل‌رفع خواهند بود.

اگر نقص فنی اشاره شده رفع نگردد، ممکن است بنزین از درزهای مربوط به این پیچ و مهره‌ها نشت یافته و در صورت تماس با مناطق خیلی داغ منجر به آتش‌سوزی خفیف و حتی گسترده‌تر شود. این موضوع همچنان می‌تواند منجر به کاهش قدرت موتور و ایست ناگهانی آن و یا ریپ زدن موتور اتومبیل در حین فعالیت شود. درصورتی‌که اتومبیل در حین حرکت ناگهان با این نقص فنی مواجه شود، قابلیت کنترل آن از دست راننده خارج خواهد شد و ممکن است این موضوع ‌حوادث ناگواری را به همراه داشته باشد.

به‌طورکلی طی چند وقت اخیر این چندین باری است که اتومبیل‌های کمپانی‌های نسبتا بزرگ با مشکلات و نقص‌های فنی این‌چنینی مواجه می‌شود. پیش‌ازاین شرکت کرایسلر (chrysler) هم چیزی در حدود 703000 نمونه از اتومبیل‌های خود را به دلیل نقص فنی در سیستم جرقه زنی جمع‌آوری نمود. حال شاهد موضوعات مشابه برای کمپانی‌های همچون هوندا، نیسان و ... هم هستیم.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : دستور جمع‌آوری خودروی های کمپانی هوندا

رای شما :
زمان دقیق: 2015-03-14T15:11:42+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است