شنبه ۹۷/۷/۲۸   Sat 18/10/20

دکوراسیون منزل

چاپ مطلب بازدید : 1486 یکشنبه ۱۷ خرداد ۹۴

دکوراسیون منزل با اتاق های رنگی

دکوراسیون منزل

دکوراسیون

دکوراسیون منزل با اتاق های رنگی

اختصاصی بیست ستون: 

اتاق هایی با رنگ های متفاوت دکوراسیون منزل را زیباتر خواهد کرد و هر رنگی تاثیر متفاوتی را بر فضای منزل و روحیه شما می گذارد.  هر رنگ حس خاصی به خانه می دهد و برای فضای خاصی مناسب می باشد. قبل از انتخاب رنگ اتاقتان تاثیر آن رنگ را در منزل و رابطه آن با روحیه تان را بشناسید ...

در این مورد خواندن مقاله "روانشناسی رنگ ها در دکوراسیون منزل" را به شما پیشنهاد می کنیم. 

رنگ سبز نشانه سرزنده بودن

دکوراسیون

رنگ سبز آرامش بخش و زنده است و برای تمدد اعصاب و ایجاد حس امیدواری استفاده می شود . سبز روشن برای اتاق حس متفاوت سرزنده ای را به شما می دهد و برای اتاق کار مناسب تر است چون خستگی را از تن بیرون می کند. از رنگ سبز در ورودی خانه استفاده کنید که حس خوبی به شما و مهمانتان در هنگام ورود به خانه خواهد داد. رنگ سبز تیره برعکس سبز روشن احساس افسردگی به شما می دهد.

 

رنگ نارنجی نشانه شاد بودن

دکوراسیون

رنگ نارنجی رنگ شادی و نشاط است که فضای خانه را گرم می کند و احساس امنیت واعتماد به نفس به شما می دهد . از رنگ نارنجی در آشپزخانه و اتاق غذاخوری استفاده کنید که اشتها را زیاد می کند و صمیمیت می دهد . اگر می خواهید فضای گرم و دلنشینی داشته باشید نارنجی را با رنگ قهوه ای هماهنگ کنید .

 

رنگ زرد نشانه امید

دکوراسیون

زرد حس شروع دارد و به خانه گرما می دهد . رنگ زرد فضای خانه شما را بزرگ تر و روشن تر از آنچه هست نشان می دهد . این رنگ برای خانه های کوچک رنگ مناسبی است . این رنگ در اتاق خواب باعث بی خوابی می شود اما برای ناهار خوری واتاق نشیمن مناسب است و به شما احساس صمیمیت و دوستی می دهد . اگر از رنگ زرد برای دیوار اتاق ها خوشتان نمی آید یک گلدان پر از گل های زرد رنگ در کنار اتاق یا روی میز بگذارید. ترکیب رنگ زرد و آبی بسیار زیباست که ترکیب آسمان آفتابی است.

 


رنگ قرمز نشانه هیجان

دکوراسیون

رنگ قرمز به فضا هیجان و انرژی می دهد . این رنگ به خانه شما عمق می دهد اما زیاد از این رنگ استفاده نکنید که شما را عصبی می کند. در بسیاری از رستوران ها از این رنگ استفاده می شود چون اشتها را زیاد می کند پس رنگ مناسبی برای آشپزخانه می باشد . از این رنگ در اتاق نشیمن نیز استفاده کنید که باعث گرمی فضا می شود اما فضای خانه شما را کوچک نشان می دهد.

 


رنگ آبی نشانه آرامش

دکوراسیون

آبی به فضای خانه احساس آرامش و سردی می دهد . آبی روشن آرامش شما را زیاد می کند و باعث افزایش تمرکز شما می شود و رنگ آبی تیره اعتماد به نفس شما را زیاد می کند. رنگ آبی را در اتاق نشیمن کوچک استفاده کنید که فضای اتاق را بزرگتر نشان می دهد. در اتاق خواب از طیف های آبی مانند لاجوردی یا آبی روشن که به طوسی می زند استفاده کنید. از رنگ آبی برای اتاق بچه  استفاده نکنید چون رنگ سردی است و تحرک را از کودک شما می گیرد.


همچنین بخوانید: عکس آشپزخانه مدرن

 

رنگ قهوه ای نشانه ثبات

دکوراسیون

قهوه ای احساس طبیعی به خانه شما می دهد و فضای خانه شما را گرم و با ثبات می کند. رکیب دیوارهای قهوه ای با وسایل چوبی قهوه ای فضای خانه را چند برابر می کند. از این رنگ درآشپزخانه استفاده  کنید که به آشپزخانه شما عمق دهد . یکی از اتاق های نشیمن را قهوه ای کنید تا با وسایل چوبی این اتاق ترکیب شود و جلوه ای خاص به اتاق شما دهد.

 


رنگ صورتی نشانه عشق

عکس 6

صورتی رنگ عاشقانه است که حس شادی را برای خانه شما به ارمغان می آورد و افسردگی را از شما دور می کند.  این رنگ برای اتاق دختر بچه بهترین رنگ است و اگر با رنگ های قرمز و زرد ترکیب شود بسیار زیبا خواهد شد.  می توانید از ترکیب رنگ صورتی و قهوه ای برای اتاق خوابتان استفاده کنید. از رنگ صورتی برای آشپزخانه استفاده  نکنید چون این رنگ باعث کاهش اشتها می شود.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : دکوراسیون منزل

رای شما :
زمان دقیق: 2015-06-07T15:24:07+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است