شنبه ۹۷/۹/۲۴   Sat 18/12/15

دکوراسیون منزل تان را پاییزی کنید

چاپ مطلب بازدید : 1422 شنبه ۱۱ مهر ۹۴

ایده هایی برای تزئین منزل در فصل پاییز

دکوراسیون منزل تان را پاییزی کنید

دکوراسیون پاییزی منزل

ایده هایی برای تزئین منزل در فصل پاییز

اختصاصی بیست ستون:  

برای فصل پاییز باید از وسایل و دکوراسیونی در منزل استفاده کنید که خانه تان را گرم و دنج نشان دهد . باید در این فصل از وسایلی شبیه مخروط های کاج و برگ های رنگارنگ استفاده کنید . این دکوراسیون و وسایل به فضای منزل تان شور و نشاط و گرمی می دهد .

دکوراسیون پاییزی منزل

می توانید دیوارتان را متناسب با فصل پاییز تزئین کنید . با استفاده از حلقه الهام گرفته از فصل پاییز روی دیوار ، دکوراسیون اتاق تان را بهتر کنید . خودتان تاج گلی را با شاخه های توت درست کنید به این صورت که گل و برگ های خشک را در پایه فوم فرو کنید و در اطراف تاج روبان های نارنجی و طلایی بزنید تا اتاق تان طراوت و زیبایی پیدا کند . می توانید شیشه ای پر از مخروط کاج های طلایی را روی قفسه های دیواری ، طاقچه ، میز و ... قرار دهید .

دکوراسیون پاییزی منزل

می توانید در فصل پاییز همانند فصل بهار و تابستان  با گل های طبیعی و مصنوعی به فضای خانه تان طراوت و زیبایی دهید . گل های طبیعی و مصنوعی را درون فوم یک جعبه چوبی فرو کنید و میان آن برگ های مصنوعی قرمز ، نارنجی و زرد بگذارید . اگر می خواهید گل طبیعی را در فوم فرو کنید ، ابتدا فوم را در آب بگذارید تا خیس بخورد . می توانید از کدو تنبل به جای جعبه چوبی استفاده کنید و به این ترتیب در این فصل نهایت خلاقیت را به کار ببرید .

دکوراسیون پاییزی منزل

برای این که به فضای خانه تان گرما دهید ، اتاق تان را با پارچه های پاییزی تزئین کنید . می توانید صندلی ساده ای را با پارچه ای به رنگ قرمز ، نارنجی ، زرد و سبز بپوشانید یا از یک پتو با طرح های پاییزی استفاده کنید .

کوسن های تابستانی را کنار بگذارید و از کوسن هایی با طرح های کاج و رنگ های قرمز و سبز استفاده کنید حتی می توانید دیوار منزل تان را با یک لحاف با طرح برگ هایی پاییزی بپوشانید . روی میز ناهار خوری تان یک رومیزی یا حصیر به شکل برگ بیندازید .

می توانید برای این که خانه تان را پاییزی کنید از شمع های تزئینی رنگی استفاده کنید . در شمعدان های مکعبی ، شمع های مکعبی به رنگ طلایی ، قهوه ای شکلاتی ، نارنجی به رنگ برگ های پاییزی قرار دهید . روی میز آشپزخانه تان شمعدان های چوبی یا مخروطی بگذارید . حتی می توانید درون کدو تنبل را خالی و شمع را درون آن قرار دهید .

دکوراسیون پاییزی منزل

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : دکوراسیون منزل تان را پاییزی کنید

رای شما :
زمان دقیق: 2015-10-03T10:49:58+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است