دوشنبه ۹۷/۷/۲   Mon 18/9/24

دکوراسیون منزل تان را گل گلی کنید !

چاپ مطلب بازدید : 5573 دوشنبه ۲ آذر ۹۴

تاثیر استفاده از پارچه های گل دار در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون منزل تان را گل گلی کنید !

استفاده از پارچه های گل دار

تاثیر استفاده از پارچه های گل دار در دکوراسیون داخلی

اختصاصی بیست ستون:  

پارچه ها در طراحی دکوراسیون داخلی منزل کاربرد زیادی دارند . پرده ، روکش مبلمان و کوسن ها از عناصر مهم و تاثیر گذار بر دکوراسیون منزل هستند که از پارچه ها درست شده اند .

زیبایی دکوراسیون با پرده های گل گلی

استفاده از پارچه های گل دار

می توانید با استفاده از یک پارچه ، پرده و مبلمان تان را ست کنید . این پارچه بهتر است گل گلی باشد تا حس و حال فضای خانه تان عوض شود و میان اجزای دکوراسیون داخلی خانه هماهنگی ایجاد شود .

زیبایی دکوراسیون با مبلمان گل گلی

استفاده از پارچه های گل دار

وقتی می خواهید از پارچه های گل گلی استفاده کنید ، بیش از هر چیز به یاد مبلمان خانه می افتید . می توانید با پارچه های گل دار برای مبلمان تان روکش درست کنید . مبلمان راحتی خانه می توانند به راحتی روکش هایی از این پارچه های گل دار و زیبا داشته باشند .

دکوراسیون زیبای منزل با پارچه های گل گلی

استفاده از پارچه های گل دار

کوسن های کوچک تاثیر قابل توجهی در دکوراسیون داخلی منزل دارند . حالا که مبل و پرده های منزل را با این پارچه های زیبا و گل دار پوشاندید ، به فکر  کوسن ها باشید تا تن پوشی از پارچه های گل دار درست کنید .

دکوراسیون زیبای اتاق خواب با پارچه های گل گلی

استفاده از پارچه های گل دار

می توانید برای روتختی هم از پارچه های رنگی و گل دار استفاده کنید . رو تختی های گل گلی تاثیر زیادی روی زیبایی  دکوراسیون داخلی منزل دارد و می تواند پیشنهادی خوب برای اتاق دختر کوچک تان باشد . زیبایی و شادابی اتاق خواب کودک تان با پارچه های گل گلی دو چندان می شود .


زیبایی دکوراسیون آشپزخانه با صندلی های گل گلی

استفاده از پارچه های گل دار

می توانید در آشپزخانه یا سالن غذاخوری از صندلی های رنگی و گل گلی استفاده کنید . روکش صندلی ها را از پارچه های گل گلی انتخاب کنید تا تنوع بیشتری داشته باشید و تاثیر زیبایی روی طراحی دکوراسیون داخلی اتاق غذاخوری تان بگذارید .

خانه ای زیبا و شاد با فرش های گل گلی


استفاده از پارچه های گل دار

فرش ها تاثیر فوق العاده ای روی دکوراسیون داخلی منزل می گذارند . فرش مناسب به خانه تان رنگ و لعاب می دهد و وقتی پرده ، کوسن ، مبل و صندلی ها گل گلی هستند ، یک فرش گل گلی نیز خانه ای سرشار از حس لطیف گل ها ایجاد می کند . هیچ چیز در دکوراسیون داخلی منزل به اندازه پارچه های گل گلی زیبا نخواهد بود .


همچنین بخوانید: عکس آشپزخانه مدرن

دکوراسیون زیبا با لوازم دکوری گل گلی

استفاده از پارچه های گل دار

با دکوپاژ می توانید وسایل کهنه منزل را نو کنید. برای این کار باید از پارچه استفاده کنید و چه پارچه ای بهتر از پارچه های گل گلی؟! می توانید با پارچه های گل گلی لوازم و وسایل دکوری تان را به این شکل  در آورید. این ایده برای آویزهای چوبی جالباسی تا پادری ها کاربرد دارد.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : دکوراسیون منزل تان را گل گلی کنید !

رای شما :
زمان دقیق: 2015-11-23T03:07:17+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است