سه شنبه ۹۷/۴/۲۶   Tue 18/7/17

دکوراسیون یک خانه ایده آل

چاپ مطلب بازدید : 1290 چهارشنبه ۲۱ مرداد ۹۴

در دکوراسیون منزل به دنبال مد نباشید

دکوراسیون یک خانه ایده آل

دکوراسیون منزل

در دکوراسیون منزل به دنبال مد نباشید

اختصاصی بیست ستون: 

خیلی از افراد دوست دارند خانه ای زیبا و ایده آل داشته باشند اما دقیقا نمی دانند از کجای خانه و به چه شکل باید شروع کنند . در ادامه ویژگی های دکوراسیون ایده آل را برای منزل بیان می کنیم.

 

برای داشتن اطلاعات بیشتر در زمینه دکوراسیون داخلی می توانید مقاله های "ایده های طراحی دکوراسیون داخلی استیون گمبرل" و "دکوراسیون داخلی منزل" و "ده راز دکوراسیون خانه" و همچنین "ده نکته کاربردی درباره دکوراسیون منزل" را مطالعه نمایید.

بین وسایل چوبی و فلزی تضاد ایجاد کنید

اگر میخواهید فضایی گرم و صمیمی در خانه تان ایجاد کنید از وسایل چوبی و گل و گیاه  استفاده کنید . خانه های مدرن نیز با استفاده از گل وگیاه زینت داده می شوند. در آشپزخانه مدرن یک گلدان گل زیبایی خاصی دارد و حتی دکوراسیون یک خانه سنتی را نیز وسایل چوبی در کنار گل و گیاه زیبا و شاداب خواهد کرد.

دکوراسیون منزل

به حد تعادل دنباله رو مد باشید

هیچ وقت شما را منع نمی کنیم که در دکوراسیون منزلتان دنباله رو مد باشید اما نباید در این کار زیاده روی کنید . باید تغییرات کوچکی به منزل تان دهید و در حد تعادل پیرو مد باشید . برای مثال اگر از مبلمان گل دار که به تازگی مد شده است خوشتان آمده است ، به جای عوض کردن مبل ها بالشتک ها را گل دار کنید . با  این کار با کمترین هزینه طرح تازه و زیبایی به مبلمان تان داده اید .

از مبل های با کیفیت در منزل تان استفاده کنید

بهتر است هزینه زیادی را صرف خرید مبلمان منزل تان کنید . مبلمان با کیفیت تر دوام بیشتری خواهند داشت و زمان طولانی تری می توانید از آنها  استفاده کنید .

یک دیوار منزل را مورد توجه قرار دهید


می توانید یک دیوار منزل را کاغذ دیواری متفاوتی کنید تا مرکز توجه خانه شود و بیشتر به چشم بیاید . در اتاق ها نیز می توانید این کار را روی سقف انجام دهید . با این کار توجه تان به سمت سقف جلب می شود و فضای اتاق بزرگتر به نظر می رسد .

دکوراسیون منزل

از وسایل قدیمی و جدید به تناسب استفاده کنید

اگر در منزل تان از وسایل جدید و قدیمی به یک میزان استفاده کنید زیبایی دو چندانی به منزل تان خواهید داد . یک ساعت قدیمی در منزل شما بسیار مدرن دیده می شود . می توانید لوازم عتیقه را با لوازم مدرن منزل تان ترکیب کنید . با این روش به نظر می رسد وسایل خانه تان را در طی چند سال خریده اید نه همه را با هم . با این کار خانه تان زیبا و ایده آل خواهد بود .

دکوراسیون منزل

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.98(57 رای) | زمان دقیق: 2015-08-12T09:03:55+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است