چهارشنبه ۹۷/۴/۲۷   Wed 18/7/18

رازهای شخصیتی نهفته در ناخن افراد

چاپ مطلب بازدید : 2631 یکشنبه ۲۴ خرداد ۹۴

ناخن‌هایتان در مورد شما چه چیزهایی را بازگو می‌کنند؟

رازهای شخصیتی نهفته در ناخن افراد

شخصیت شناسی

ناخن‌هایتان در مورد شما چه چیزهایی را بازگو می‌کنند؟

اختصاصی بیست ستون: 

خانم‌های عزیز آیا می‌دانستید که ناخن‌های دستتان یکی از اولین تاثیرات را در ذهن افراد نسبت به شما ایجاد می‌کند؟ ممکن است ناخن‌هایتان کوتاه و یا کاملا بلند باشند، اما هر مدلی که هستند ناگفتنی‌های زیادی را در مورد شما در ذهن دیگران از جمله آقایان افشا می‌کنند. باهم می‌پردازیم به بررسی اینکه هر مدل ناخن چه رازهایی را در مورد شما بازگو می‌کند:


ناخن‌های کوتاه با طراحی بامزه

شخصیت شناسی

شما فردی راستگو، رک ‌و‌ روراست و کم‌توقع هستید. معمولا افراد با ناخن‌های کوتاه سبک زندگی ساده‌ای دارند و خیلی تجملاتی نیستند. داشتن ناخن‌های بلند چه فایده‌ای می‌تواند داشته باشد وقتی‌که قرار است در یک مهمانی آخر هفته خیلی راحت شکسته شود؟ پس شما به راه خودتان ادامه داده و ناخن‌هایتان را به همین شکل نگه دارید.


ناخن‌های بلند و نوک‌تیز

شخصیت شناسی

شما به طور حتم ظاهر زیبایی دارید و دقیقا می‌دانید که به دنبال چه چیزی هستید. مردم به خوبی می‌دانند که نباید در کارهای شما مداخله کنند. درهرحال مشخص است برای بلند نگه‌داشتن و کنترل ناخن‌هایتان سختی زیادی کشیده‌اید، پس جا دارد هرچند لحظه یک بار آن‌ها را به نمایش بگذارید.


ناخن‌های بدون لاک

شخصیت شناسی

 از نظر شما ناخن‌ها تنها راه زیبا به نظر رسیدن نیستند. با اینکه شما برای خودتان راه‌های خاصی برای متمایز به نظر رسیدن دارید اما به‌هرحال بد نیست گهگاهی از کمی لاک رنگی هم روی ناخن‌هایتان استفاده کنید. درست است که هر فردی به راه و روش مخصوص خودش برای زیبایی علاقه‌مند است، اما گاهی ایجاد تغییرات می‌تواند برایتان خوب باشد.ناخن‌هایی با لاک‌های رنگی‌و براق

شخصیت شناسی

 اگر هدفتان این است که متمایز از سایرین به نظر برسید به شما تبریک می‌گوییم زیرا راه خوبی را برای این کار انتخاب کرده‌اید. مردم این‌طور فکر می‌کنند که شما فردی هستید که به خودتان اهمیت داده و کمی لوس بار آمده‌اید. اگر خیلی زود به زود رنگ‌های شاد ناخن‌هایتان را تغییر دهید، در محل کار و یا بین دوستانتان این طور برداشت می‌شود که شما فردی هستید که نمی‌توانید درست تصمیم بگیرید پس درنتیجه مردم همیشه به عنوان آخرین گزینه به شما مراجعه می‌کنند.


 

ناخن‌هایی با لاک‌های تیره


شخصیت شناسی

 ناخن‌های تیره شما همواره بیش‌ترین توجهات را به سمت خودشان جلب می‌کنند. مردم فکر می‌کنند شما فرد بسیار پیچیده و از درون جذاب هستید؛ بنابراین اگر زمانی که در یک ایستگاه اتوبوس منتظر هستید، افراد دوروبرتان به طور اتفاقی با شما سر صحبت را باز کردند چندان تعجب نکنید. لاک‌های تیره همیشه باعث جذابیت بیش‌تر شما می‌شود حتی اگر چند لایه لباس زمستانی هم به تن داشته باشید.


 

ناخن‌های نامرتب، جویده شده و آسیب‌دیده

شخصیت شناسی

احساس نمی‌کنید که به یک سوهان ناخن احتیاج دارید؟ باور کنید یا نه مردم کاملا به ناخن‌های خورده شده و کوتاه شما دقت می‌کنند و این ممکن است که کاملا نظر آن‌ها را نسبت به شما تغییر دهد. سعی کنید همیشه همراه خودتان ناخن‌گیر یا کرم کوتیکول داشته باشید تا بتوانید مراقب این وضعیت ‌نامطلوب باشید. درست است که این روزها همه سرشان شلوغ است اما فراموش نکنید که دست‌ها و ناخن‌های شما یکی از اولین تاثیرات را در ذهن دیگران نسبت به شما ایجاد می‌کند. واقعا با داشتن این مدل ناخن نظر افراد در مورد شما چه چیزی می‌تواند باشد؟!ناخن‌هایی با لاک‌هایی رنگ پوست و طبیعی

شخصیت شناسی

هر فردی با دیدن شما در خیابان فکر می‌کند که سرتان شدیدا شلوغ است و در حال رفتن به جایی هستید که باید خیلی زود به آنجا برسید. شما تمیز و ماهر اما کمی سرد و بی‌روح به نظر می‌رسید. لاک‌هایی با رنگ‌های طبیعی ناخن‌ها را بلندتر نشان می‌دهند اما کمک زیادی به شیک‌تر به نظر رسیدن شما نمی‌کنند.همچنین بخوانید: شادتر شدن زندگی

ناخن‌های فرنچ شده

شخصیت شناسی

این طرح ناخن هیچ‌گاه قدیمی نشده و مردم در مورد شما این‌گونه فکر می‌کنند که شما فردی هستید که داشته‌هایتان را یک‌جور خاص دوست دارید. می‌توانید از دانه‌های نمک روی این طرح لاک استفاده کنید زیرا گاهی این مدل ناخن گاهی خیلی خشک و معمولی به نظر می‌رسد. دفعه بعدی که به سالن زیبایی می‌روید به دنبال یک طراح ناخنی باشید که طراحی‌های مدرن انجام می‌دهد. شاید او بتواند چیزی را که مدت‌هاست دنبالش هستید برایتان طراحی کند.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.86(93 رای) | زمان دقیق: 2015-06-14T17:17:43+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است