شنبه ۹۸/۱/۳۱   Sat 19/4/20

رازهای مردانه برای دست یابی به موفقیت زندگی مشترک

چاپ مطلب بازدید : 1046 سه شنبه ۱۰ آذر ۹۴

برای زندگی موفق باید همسرتان را درک کنید

رازهای مردانه برای دست یابی به موفقیت زندگی مشترک

دست یابی به موفقیت زندگی مشترک

برای زندگی موفق باید همسرتان را درک کنید

اختصاصی بیست ستون:  

آشنایی با مهارت های زندگی مشترک سبب می شود به خوشبختی و موفقیت در زندگی تان دست یابید. برای این که با همسرتان زندگی مشترک موفق و عاشقانه ای داشته باشید، باید بدانید چگونه با او رفتار کنید. در هر صورت اگر به دنبال خوشبختی و زندگی آرام و خوب هستید، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

باید همسرتان را به خوبی درک کنید

برای این که ازدواج موفقی داشته باشید باید شنونده خوبی برای همسرتان باشید . خانم ها معمولا نیاز دارند احساسات و حرف های دلشان را بیان کنند . باید به عنوان یک شوهر خوب ، شانه ای برای اشک های همسرتان داشته باشید و به خوبی تکیه گاهش باشید . او با شما درد دل می کند و تا زمانی که نمی خواهد ، نیازی نیست مشکلاتش را حل کنید بلکه تنها باید به او گوش کنید .

همسرتان باید احساس امنیت داشته باشد

برای داشتن یک زندگی مشترک موفق باید به همسرتان احساس امنیت دهید . مرد ستون خانواده است و باید امنیت و حمایت اعضای خانواده را فراهم کند . زن تنها از شوهری رفاه روانی می خواهد ؛ پس باید مردی باشید که به همسرتان احساس امنیت دهید .

زن نیاز به محبوبیت دارد

برای داشتن یک ازدواج موفق همسرتان باید متوجه شود مورد تائید شماست . باید به عنوان یک مرد به همسرتان عشق بورزید زیرا زن همیشه نیاز همیشه به دانستن این که دوست داشتنی و مطلوب است ، نیاز دارد . با این کار عشق و خوشبختی را به خود و همسرتان هدیه می دهید و کاری می کنید که او برای جبران عشق تان تلاش کند . یک زن هیچ وقت به دنبال کم دوست داشته شدن نیست . باید همسرتان را زیاد دوست داشته باشید و مرتب عشق تان را به او یاداوری کنید . به هیچ وجه به این فکر نباشید که خودش متوجه عشق شما می شود . عشق با ابراز و بیان شدن زنده می ماند و این ابراز عشق باعث می شود محبت بین تان عمیق تر شود .

باید از همسرتان سپاس گذار باشید

احترام و قدر دانی از همسرتان عشق را ماندگار می کند . باید برای هر محبت و کار کوچکی از او تشکر و سپاس گذاری کنید و هیچ وقت این محبت ها و فداکاری ها را به پای وظیفه اش نگذارید . اجازه دهید همسرتان متوجه شود که قدر او را می دانید . باید کوچکترین محبت ها و فداکاری های او را یادداشت کنید و به خاطر آنها سپاس گذار باشید . به او بگویید که برایتان مهم است و یادتان باشد که این نیاز طبیعی در درون همه خانم ها وجود دارد .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : رازهای مردانه برای دست یابی به موفقیت زندگی مشترک

رای شما :
زمان دقیق: 2015-12-01T01:41:52+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است