شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

راهکارهایی برای ترک خود ارضایی

چاپ مطلب بازدید : 566 سه شنبه ۲۰ مرداد ۹۴

روش های ترک خود ارضایی 

راهکارهایی برای ترک خود ارضایی

ترک خود ارضایی

روش های ترک خود ارضایی 

اختصاصی بیست ستون: 

خود ارضایی عادتی است که دختران و پسران مجرد به انجام آن مبادرت می ورزند. خود ارضایی روی جسم و روح افراد تاثیرات بدی می گذارد و توصیه می شود که این عادت را ترک کنید. ترک کردن این عادت به زمان و اراده زیادی نیاز دارد. در این مطلب راهکارهایی را برای ترک خود ارضایی ارائه می کنیم ...

اولین قدم ترک خود ارضایی این است که تصمیم جدی بگیرید این کار را ترک کنید. این تصمیم باید کاملا جدی باشد و روی آن قاطع بمانید. نیازجنسی یک نیاز فطری است که در تمام انسان ها وجود دارد و هیچ گاه نباید خود را سرزنش کنید. باید خودتان را ببخشید و به خود کمک کنید که این عادت را ترک کنید. راهکارهایی را ارائه می کنیم تا به شما کمک کند عادت به خود ارضایی را ترک کنید:

هیچ گاه خودتان را سرزنش و تنبه نکنید

به جای این که مدام خودتان را به خاطر این عادت سرزنش کنید و با حسرت وقت بگذرانید به این فکر کنید که چطور می توانید این مشکل را حل و برای آن راه حل مناسب پیدا کنید.

تمام عواملی که شما را وسوسه به خود ارضایی می کند را از میان بردارید

  • اگر در اطراف تان وسایل تحریک کننده دارید ، آنها را از جلوی چشم تان کنار بگذارید.
  • فیلم ها و عکس های تحریک کننده را از خودتان دور کنید. اگر سایتی می شناسید که عکس های تحریک کننده دارد آن را فراموش کنید و کامپیوترتان را از عکس ها و فیلم های این چنینی تخلیه کنید.
  • در زمان هایی که به خودارضایی وسوسه می شوید برنامه های خاصی در نظر بگیرید. مثلا تا زمانی که شدیدا خوابتان نمی آید به رخت خواب نروید و خودتان را با تلویزیون، کتاب و مجلات سرگرم کنید.
  • اگر تنهایی عامل خود ارضایی شماست به دنبال راه حل  باشید تا از تنهایی بیرون بیایید. با دوستان و بستگان تان ارتباط بیشتری داشته باشید و با آنها به پارک و پیاده روی بروید و در کل ارتباطات تان را گسترش دهید.
  • اگر با فکر کردن به مسائل جنسی حوصله انجام هیچ کاری را ندارید برای خود یک برنامه پرکار و شلوغ  تنظیم کنید و برای خود هدف های بزرگ در نظر بگیرید. وقتی مشغول باشید فرصت کمتری خواهید داشت تا به خود ارضایی و نیازهای جنسی فکر کنید. 
به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : راهکارهایی برای ترک خود ارضایی

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-11T10:04:22+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است