پنجشنبه ۹۷/۷/۲۶   Thu 18/10/18

راهکارهایی برای لذت بردن از دوران مجردی

چاپ مطلب بازدید : 933 سه شنبه ۲۷ بهمن ۹۴

مجردها هم می توانند عاشقانه زندگی کنند

راهکارهایی برای لذت بردن از دوران مجردی

دوران مجردی

مجردها هم می توانند عاشقانه زندگی کنند

اختصاصی بیست ستون :

شاید شما هم از دوران مجردی خود خسته شده باشید ، دیگر باید احساس تنهایی تان را کنار بگذارید و با راهکارهای ارائه شده از مجرد بودن خود لذت ببرید .

با دوستان مجردتان به گردش بروید

دوران مجردی

فقط شما در این دنیا مجرد نیستید . پس با دوستان مجرد خود قراری بگذارید و در کنار آنها خوش بگذرانید . شما اشتراکات زیادی با آنها دارید و مطمئنا بیشتر از همیشه به شما خوش خواهد گذشت .

کارهای مورد علاقه تان را انجام دهید

آیا دوست دارید در یک باشگاه ورزشی ثبت نام کنید یا به  دنبال هنر مورد علاقه تان بروید ؟ پس از همین حالا برای فعالیت مورد علاقه تان گام بردارید .

از خانه بیرون بروید

نباید از دنیای بیرون غافل شوید ، البته در تنهایی خود هم به دنبال احساس شادی و اعتماد به نفس باشید . فضای باز به شما انرژی می دهد ، پس پیاده روی کنید ، در کافی شاپ یک فنجان قهوه بخورید و هیجان مردم را نظاره کنید . حتما با تماشا کردن اطرافتان به این نتیجه می رسید که تنها نیستید .

به خودتان گل هدیه دهید

دوران مجردی

چرا فکر می کنید تنها باید به عشق زندگی تان گل بدهید ؟ این باور غلط را کنار بگذارید و برای خود یک دسته گل زیبا بخرید و در تنهایی خود از عطر و زیبایی گل ها لذت ببرید .

شبکه های اجتماعی را کنار بگذارید

دوران مجردی

شبکه های اجتماعی برای کسانی که به تازگی رابطه عاطفی شان را به پایان رسانده اند ، مانند زهر عمل می باشد . با گشتن در شبکه های اجتماعی به یاد عشق قدیمی تان می افتید و  حتی به رابطه عاشقانه دیگران حسودی خواهید کرد . پس باید خودتان را با چیزی به جز شبکه های اجتماعی سرگرم کنید تا به طور ناگهانی با هدیه های رمانتیک ، شعرهای عاشقانه و عکس های دو نفره دیگران رو به رو نشوید .

به همه عشق بورزید


چرا فکر می کنید تنها باید به نیمه گمشده تان عشق بورزید . در اطرافتان افراد زیادی هستند که به عشق و محبت شما نیاز دارند . پس چند شاخه گل زیبا بخرید و به دیدن خانواده تان بروید ، یا حتی به خانه سالمندان بروید . اگر به حیوانات علاقه دارید برای آنها غذا بخرید و با آنها سرگرم شوید . مجرد بودن به این معنا نیست که به دنبال عشق ورزی نباشید ، نباید عشق تان را از هیچ کسی دریغ کنید .

به ظاهرتان بیشتر برسید

می توانید برای زیباتر شدن خود هر کاری انجام دهید . باید بیش از هر زمانی به خود توجه کنید ، مثلا دوش آب گرم بگیرید ، ماسک صورت بزنید ، چند شمع روشن کنید و در فضایی رمانتیک استراحت کنید . باید نشان دهید که خودتان را دوست دارید .


برای خودتان نامه عاشقانه بنویسید

باید از خصوصیات اخلاقی مورد علاقه خود لیستی داشته باشید . شاید در ابتدا نوشتن این که من فرد مستقلی هستم یا من آشپزی خوبی دارم ، برایتان مسخره و خنده دار باشد اما باید این کار را در تنهایی انجام دهید تا خودتان را بیشتر بشناسید و به من درونی خود عشق بورزید .

گاهی برای خودتان ولخرجی کنید

همیشه نباید به این فکر باشید که برای شریک زندگی تان یک هدیه گران قیمت بخرید ، گاهی باید برای خودتان خرج کنید و هر چیزی که دوست دارید ، از پیراهنی که مدت زیادی است به دنبالش هستید تا شکلاتی که از خوردن آن لذت می برید ، بخرید .

به خودتان استراحت دهید


اگر امروز مطابق انتظارتان پیش نرفت ، ناراحت نشوید و مطمئن باشید که به زودی تنهایی شما به پایان می رسد . بهتر است بیشتر استراحت کنید تا برای روزهای آینده انرژی داشته باشید .

اگر راهکارهایی که در این مطلب ارائه شد ، شما را شاد نمی کند ، به ندای درونی قلب تان گوش کنید . شاید در خانه ماندن و تماشای فیلم مورد علاقه تان شما را راضی کند ، این مساله بستگی به خودتان دارد . همیشه تنها ماندن راحت نیست و د بیشتر مواقع نیاز به فردی مستقل و قوی دارد . باید از هر روز خود نهایت لذت را ببرید .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : راهکارهایی برای لذت بردن از دوران مجردی

رای شما :
زمان دقیق: 2016-02-16T14:07:30+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است