دوشنبه ۹۷/۷/۲   Mon 18/9/24

راهکارهایی برای مقابله با ریزش مژه

چاپ مطلب بازدید : 637 یکشنبه ۲۴ خرداد ۹۴

مراقب ریزش مژه هایتان باشید

راهکارهایی برای مقابله با ریزش مژه

ریزش مژه

مراقب ریزش مژه هایتان باشید

اختصاصی بیست ستون: 

مژه زیبایی چشم گیری به چشمان شما می دهد که از ریمل برای بلند تر شدن و جلوه دادن به آن استفاده می شود . مژه های بلند آرزوی هر خانمی است و به راحتی به دست نمی آید بلکه گاهی مژه ها می ریزند .

ریزش مژه می تواند علت برخی از بیماری ها مانند hypotrichosis باشد و یا هر دلیل دیگری داشته باشد. حتی آقایون هم می توانند به ریزش مژه  مبتلا شوند و اغلب افراد به ریزش مژه اهمیت نمی دهند و از آن برای برآورده کردن آرزو استفاده می کنند. با بیست ستون همراه باشید ... برای پیش گیری از ریختن مژه و بلند و ضخیم شدن آن ها نکاتی را بیان می کنیم .

 

در انتخاب ریمل دقت کافی داشته باشید

به دلیل کیفیت بد ریمل می توانید به ریزش مژه مبتلا شوید . بهتر است یک ریمل گیاهی انتخاب کنید که حاوی ویتامین و مواد  معدنی باشد . با استفاده از ریمل های سرشار از ویتامین از ریزش مژه هایتان جلوگیری می کنید و مژه های ضخیم خواهید داشت .هزینه بیشتر در خرید ریمل به مژه هایی ضخیم و زیبا می ارزد .

 

قبل از خواب چشمانتان را پاک کنید

پاک نکردن آرایش در هنگام خواب می تواند دلیلی برای ریزش مژه باشد . حتی اگر خیلی کم سرمه یا خط چشم یا کمی ریمل به چشمانتان زده اید در هنگام خواب به دقت پاک کنید .

 

لوازم تاریخ مصرف گذشته را دور بیندازید

از لوازم آرایش چشم که تاریخ مصرف گذشته هستند بپرهیزید . محصولات آرایشی که تاریخ مصرف شان گذشته است حاوی باکتری و میکرب های زیادی هستند که برای چشم شما مشکلات جدی ایجاد می کنند . بهتر است هر 6 ماه تمام لوازم آرایشی تان را تعویض کنید .

 

مژه هایتان را چرب کنید

مژه ها نیز مانند مو نیاز به تغذیه دارند و باید از آنها مراقبت شود .  چند قطره روغن زیتون یا روغن کرچک را به مژه هایتان بزنید و با این روغن ها مژه هایتان را چرب کنید . این روغن ها باعث می شود مژه هایتان بلند و ضخیم شود.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : راهکارهایی برای مقابله با ریزش مژه

رای شما :
زمان دقیق: 2015-06-14T12:09:10+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است