دوشنبه ۹۸/۲/۲   Mon 19/4/22

رزمی کار ایرانی بعد از مسابقات ضربه مغزی شد

چاپ مطلب بازدید : 585 چهارشنبه ۱۴ مرداد ۹۴

شوخی منجر به مرگ نوجوان رزمی کار شد

رزمی کار ایرانی بعد از مسابقات ضربه مغزی شد

کیک بوکسینگ

شوخی منجر به مرگ نوجوان رزمی کار شد

یکی از نوجوانان رزمی کار با دوستش شوخی کرد و دچار عارضه مغزی شد که منجر به فوت او شد.  که 12 سال داشت در پایان مسابقات  کیک بوکسینگ قهرمانی گیلان با دوستش به شوخی درگیر شد و در این حین دچار ضربه مغزی شد. او بعد از ضربه به بیمارستان پورسینای رشت منتقل شد اما به دلیل ضربه شدیدی که به سر او وارد شده بود دچار ضربه مغزی و درنهایت مرگ شد.

محمد رضا راجعی در این مسابقات مقام دوم را کسب کرده بود که بعد از پایان مسابقات این اتفاق تلخ برای او روی داد. سید مصطفی رضا زاده، مسئول برگزاری مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی گیلان گفت: محمد رضا راجعی بعد از چند ساعت از پایان مسابقات برای تماشا و تشویق رقابت ها به محل برگزاری مسابقات آمده بود.

رضا زاده در ادامه گفت : او توانست مقام دوم مسابقات را کسب کند و با دوستانش در جایگاه تماشاگران بود که بعد از چند دقیقه با یکی از دوستان خود به شوخی درگیر شد. دوستش در جواب ضربه ی او پاسخی داد که این ضربه ناخواسته به گردن محمدرضا برخورد کرد و منجر به ضربه مغزی و مرگ وی شد.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : رزمی کار ایرانی بعد از مسابقات ضربه مغزی شد

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-05T09:03:00+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است