شنبه ۹۷/۴/۳۰   Sat 18/7/21

رنگ های مناسب برای دکوراسیون اتاق نشیمن

چاپ مطلب بازدید : 2073 دوشنبه ۲۳ آذر ۹۴

رنگ سبز در اتاق نشیمن چشمگیر و زیباست

رنگ های مناسب برای دکوراسیون اتاق نشیمن

دکوراسیون اتاق نشیمن

رنگ سبز در اتاق نشیمن چشمگیر و زیباست

اختصاصی بیست ستون:  

اتاق نشیمن مهم ترین قسمت هر خانه ای است و باید به دکوراسیون و چیدمان آن توجه ویژه ای داشته باشید. اگر می خواهید دکوراسیون اتاق نشیمن تان زیبا باشد از ترکیب های رنگی زیر ایده بگیرید.

رنگ های زیبا برای دکوراسیون اتاق نشیمن

استفاده از رنگ بندی مناسب به شما کمک می کند تا جلوه ی بی نظیری به اتاق نشیمن تان بدهید . در ادامه ایده های خوبی را برای دکوراسیون اتاق نشیمن خانه تان ارائه می دهیم تا از آنها ایده بگیرید و در این فضا از منزل تان تجدید نظر کنید .

استفاده از ترکیب رنگی زرد هلویی ، رنگ سبز مایل به زرد و رنگ کاهی

دکوراسیون اتاق نشیمن

با استفاده از این ترکیب رنگی می توانید فضایی سنتی در دکوراسیون امروزی منز تان ایجاد کنید . وقتی در دکوراسیون منزل از وسایل سنتی استفاده کنیم ، گچ کاری های سفید رنگ ، مبل های کلاسیک و وسایل آنتیک و عتیقه با رنگ های خاص خود به اتاق نشیمن تان فضای زیبایی می دهد . رنگ زرد هلویی مات در کنار رنگ قهوه ای مایل به خاکستری یا بژ رنگ بندی زیبا و بدون نقصی خواهد بود . از رنگ کاهی برای انتخاب میز ناهارخوری یا فرش استفاده کنید تا چیدمان بی نظیری در دکوراسیون اتاق نشیمن تان داشته باشید .

استفاده از ترکیب رنگی خاکستری تیره ، رنگ برف سفید و رنگ پرنده ی آبی

دکوراسیون اتاق نشیمن

دیوارهای اتاق نشیمن را به رنگ خاکستری درآورید تا این رنگ سرد در کنار رگه هایی از رنگ آبی ملایم در مبلمان و دیگر وسایل منزل ، فضای مدرن و جذابی فراهم کند . وقتی رنگ خاکستری و آبی با سفید مات ترکیب شود ، فضای داخل خانه را گرم و صمیمی تر نشان می دهد . یک میز به رنگ قهوه ای نیز فضا را طبیعی تر نشان می دهد .

استفاده از ترکیب رنگی سفید روشن ، رنگ فیروزه ای و رنگ قرمز مرجانی

دکوراسیون اتاق نشیمن

هر چند رنگ های سبز و آبی به عنوان رنگ های استاندارد برای دکوراسیون داخلی منزل به حساب می آید اما نمی توان از جایگاه خاص رنگ قرمز غافل شد . در دکوراسیون داخلی منزل از رگه های قرمز استفاده کنید تا فضایی هیجان انگیز و جذاب ایجاد کنید . رنگ سایه آبی فیروزه ای نمایی ساحلی به فضای اتاق نشیمن تان می دهد .


استفاده از ترکیب رنگی زرد ، رنگ آبی نیلگون ، رنگ بژخاکی مایل به خردلی

دکوراسیون اتاق نشیمن

استفاده از این رنگ های تند شاید خیلی پر ریسک باشد اما نتیجه ی زیبا و شگفت انگیزی دارد . در دکوراسیون این اتاق دیوارها به رنگ آبی نیلگون هستند و مانند چیزی است که در آثار هنری دیده می شود . حتی رگه هایی از این رنگ آبی در وسایل منزل چون مبلمان و فرش به کار رفته است .


در دکوراسیون اتاق نشیمن در جاهایی از رنگ خردلی استفاده کنید تا فضای چشم گیرتری بوجود آورید . یکی از جذابیت های این رنگ استفاده از یک رنگ متعادل در دیوار است ، البته این رنگ می تواند با دسته های صندلی یکی باشد .

استفاده از ترکیب رنگی سبز ، گندمی و قهوه ای

دکوراسیون اتاق نشیمن


همچنین بخوانید: عکس آشپزخانه مدرن

در دکوراسیون خانه همیشه رنگ سبز مایل به زرد به رنگ آبی ارجحیت دارد زیرا زیباتر و چشم گیرتر است . از این رنگ می توانید برای رنگ دیوار یا پارچه مبلمان استفاده کنید . وقتی میز به صورت الوارهای چوبی باشد ، فرش قهوه ای و پرده ها به رنگ بالنگ های سبز باشد فضای جادویی و حیرت انگیزی به اتاق نشیمن تان می دهید . اگر دو نوع مبلمان دارید یکی به رنگ خاکستری یا گندمی و دیگری به رنگ سبز و همرنگ با پرده ها باشد تا دکوراسیون صمیمی و دوستانه ایجاد کنید .

استفاده از ترکیب رنگی سبز ، رنگ کرم و رنگ سیاه ذغالی

دکوراسیون اتاق نشیمن.


استفاده از رنگ سبز همانند برگ ها و گل ها ظاهری زیبا و به شکل نقاشی به اتاق نشیمن تان می دهد . از این رنگ برای روکش مبلمان استفاده کنید . پرده هایی با مدل عثمانی در دیواری کرم رنگ با یک ته رنگ زرد مایل به سبز فضای زیبایی ایجاد می کند . اگر به این دکوراسیون رگه های رنگ مشکی هم اضافه کنید ، حالت خاصی به این فضا می دهید .

استفاده از ترکیب رنگی سبز زیتونی ، رنگ قرمز آجری و رنگ قهوه ای خاکی

دکوراسیون اتاق نشیمن


با استفاده از رنگ های ذکر شده فضای کلاسیک و دوستانه ای ایجاد می کنید . چند بالش کوچک با این ترکیب رنگی را روی طاقچه پنجره به همراه مبل های سبز زیتونی در نزدیک پنجره قرار دهید . این ترکیب رنگی در کنار سقف طرح دار سنتی و شومینه روستایی پر از تکه های چوب می تواند هماهنگی زیبایی ایجاد کند .

استفاده از ترکیب رنگی نارنجی ، رنگ گندمی و سایه های سفید

دکوراسیون اتاق نشیمن

اگر از رنگ نارنجی و آبی به تنهایی استفاده کنید ، می تواند برای چشم زننده باشد . اما اگر این رنگ ها را به صورت سایه روشن با رنگ سفید ملایم ترکیب کنید ، ترکیب زیبا و چشم نوازی ایجاد می کنید . البته باید رنگ غالب دکوراسیون سفید باشد و در آن از ترکیب نارنجی و آبی استفاده کنید.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.80(120 رای) | زمان دقیق: 2015-12-14T02:34:44+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است