شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

زنی که 20 میلیارد تومان کلاهبرداری کرد

چاپ مطلب بازدید : 416 سه شنبه ۲۰ مرداد ۹۴

کلاهبرداری زن جوان از طلافروشان

زنی که 20 میلیارد تومان کلاهبرداری کرد

کلاهبرداری زن جوان

کلاهبرداری زن جوان از طلافروشان

زنی با کلاهبرداری طلافروشان توانست 20 میلیارد تومان به جیب بزند. مدتی پیش مرد زرگری به پلیس آگاهی اصفهان مراجعه و از زنی به نام شیدا شکایت کرد. مرد طلا فروش ادعا کرد شیدا زنی خوش صحبت و خوش تیپ بود که اعتماد هر شخصی را جلب می کرد. مدتی پیش با او آشنا شدم و می گفت که شرکتی در زمینه تبلیغات شهری راه انداخته است و با آشنایان زیادی که در ادارات دولتی دارد می توانید به سود بالایی دست یابد. او به من پیشنهاد داد تا در شرکتش سرمایه گذاری کنم. من هم به امید رسیدن به سود بالا پیشنهادش ر اقبول کردم اما بعد از آن شیدا فرار کرد و فهمیدم شیاد بوده است و به جز من از طلافروشان دیگری نیز کلاهبرداری کرده است.

زن جوان که به قصد فریب توانسته بود مبالغ هنگفتی را به جیب بزند توسط کارآگاهان پلیس دستگیر شد .در تحقیقات مشخص شد که او متاهل و 36 سال سن دارد و هیچ سابقه کیفری ندارد . او برای اولین بار دست به کلاهبرداری زده بود و وقتی دستگیر شد می گفت هیچ گناهی نکرده است .

شیدا چندین شاکی داشت و نهایتا مجبور شد به جرمش اعتراف کند . او در بازجویی ها گفت : نقشه کلاهبرداری از طلافروشان به ذهنم رسید و تصمیم گرفت ادعا کنم که شرکت تبلیغاتی دارم و با پیشنهاد سود بالا آنها را فریب دهم . با چرب زبانی و خوش صحبتی اعتماد آنها را جلب کردم و می گفتم پروژه های تبلیغاتی زیادی برای شرکتم جذب خواهم کرد و به این ترتیب طلافروشان برای سرمایه گذاری وسوسه و ترغیب شدند .

من به آنها گفتم این کار هیچ زحمتی ندارد و بدون هیچ تلاشی به سود بالا دست خواهند یافت و با این کار توانستم 6 طلافروش را فریب دهم . در مجموع به مبلغ 20 میلیارد تومان دست یافتم و تصمیم گرفتم فرار کنم . او گفت : فکر میکردم ردی از خود به جای نگذاشته  ام و دستگیر نخواهم شد .

اکنون شیدا به جرم کلاهبرداری 20 میلیاردتومانی در بازداشت است و تحقیقات کارآگاهان از او ادامه خواهد داشت . 

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : زنی که 20 میلیارد تومان کلاهبرداری کرد

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-11T08:47:33+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است