پنجشنبه ۹۷/۴/۲۸   Thu 18/7/19

زن جوان صبح عروسی به خارج از کشور رفت

چاپ مطلب بازدید : 587 پنجشنبه ۲۲ مرداد ۹۴

فرار دختر جوان به آلمان قبل از مراسم عروسی

زن جوان صبح عروسی به خارج از کشور رفت

فرار دختر جوان

فرار دختر جوان به آلمان قبل از مراسم عروسی

دختر جوان که پیش از این در آلمان زندگی می کرد، صبح روز عروسی چمدان هایش را بست و به آلمان رفت. مرد جوانی به اداره پلیس مراجعه کرد و از همسرش شکایت کرد و اظهار کرد: استاد دانشگاه هستم که از طریق اینستاگرام با پرستو آشنا شدم. خانواده ی پرستو مقیم آلمان بودند و او گاهی به ایران سفر می کرد. در این مدت به پرستو علاقه مند شدم و زمانی که به ایران آمد، او را دیدم و در همان زمان پیشنهاد ازدواج دادم. پرستو پیشنهاد ازدواج مرا به این شرط که بتواند بدون اجازه ی من به خارج از کشور برود، قبول کرد.

این شرط در دفترخانه ثبت شد و من به دلیل علاقه ای که به پرستو داشتم، شرط را قبول کردم. چند روز بعد از خواستگاری به صورت رسمی عقد کردیم و در حال آماده کردن اسباب عروسی بودیم. در این زمان کارت عروسی سفارش دادیم و مهمانان مان را دعوت و تالار را رزرو کردیم. شب قبل از عروسی پرستو با مادرم جرو بحث کرد و بین آنها مشاجره ای روی داد. دعوای لفظی آن که بر سر نحوه ی برگزاری مراسم بود، بالا گرفت و پرستو خانه را ترک کرد. به دنبال او رفتم تا آرامش کنم اما قانع نشد. صبح عروسی ماشین را گل زدم و به دنبالش رفتم تا به آرایشگاه برویم. وقتی به درب خانه شان رفتم مادرش آمد و گفت پرستو به آلمان رفته است. فکر کردم شوخی می کند اما بعدا فهمیدم واقعا مرا در صبح عروسی رها کرده و به آلمان رفته است.

خودم را به فرودگاه رساندم اما دیدم پرواز آلمان بلند شده است. مرد جوان که بسیار شاکی بود گفت برای مراسم عروسی هزینه زیادی کردم اما همسرم به من توجهی نکرد و آبرویم را برد. از همسرم شکایت دارم و می خواهم او را به ایران برگردانم. با شکایت مرد جوان پرونده از سوی بازپرس دادسرای جنایی تهران در اختیار ماموران پلیس قرار گرفت تا بررسی بیشتری شود.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.70(101 رای) | زمان دقیق: 2015-08-13T10:16:50+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است