شنبه ۹۷/۹/۲۴   Sat 18/12/15

ستایش 3 به تلویزیون می آید

چاپ مطلب بازدید : 4957 سه شنبه ۱۹ خرداد ۹۴

نگارش سری سوم سریال ستایش آغاز شده است

ستایش 3 به تلویزیون می آید

سریال ستایش

نگارش سری سوم سریال ستایش آغاز شده است

اختصاصی بیست ستون: 

سعید سلطانی کارگردان سریال به یادماندنی ستایش گفت: نگارش سری سوم سریال ستایش آغاز شده است و سعید مطلوبی در حال نگارش داستان این سری است. ستایش 3 ادامه سری دوم است و همان موضوع ادامه می یابد .در قسمت سوم ستایش مردم دوست دارند حشمت فردوس به صورت قانونی اموالش را پس گیرد اما این کار امکان پذیر نیست چون او ناخواسته به صورت قانونی اموالش را به صابر انتقال داده است اما این امید وجود دارد که او دوباره به ثروتش برسد.

سریال ستایش

سریال ستایش

سعید مطلبی نویسنده سریال ستایش گفت: بازیگرهای قبلی در سری سوم ایفای نقش خواهند کرد و هنوز برای ورود بازیگران جدید تصمیم نگرفته ایم. در این سریال بازیگران معروفی چون داریوش ارجمند، نرگس محمدی، مهدی سلوکی، سیما تیرانداز، فریبا نادری و مهدی پاکدل ایفای نقش کرده اند و در سری سوم نیز حضور خواهند داشت.

سریال ستایش

او گفت: سریال ستایش از سریال هایی بود که مخاطبان زیادی را به خود جذب کرد و به همین دلیل سری دوم آن ساخته شد و تصمیم جدی برای ساخت سری سوم این سریال هم گرفته شد.

نرگس محمدی، بازیگر نقش ستایش می گوید ساخت سری سوم ستایش بیشتر از سری دوم ضرورت دارد چون قصه در سری دوم در جایی تمام می شود که نیاز به شروع دوباره است و بیننده منتظر قسمت بعدی است. فیلم برداری این سریال تا 2 تا 3 ماه آینده شروع خواهد شد و سریال ستایش اجرایی خواهد شد.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : ستایش 3 به تلویزیون می آید

رای شما :
زمان دقیق: 2015-06-09T13:18:07+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
melika
۱۳۹۴/۰۵/۲۴     ساعت ۱۶:۱۳
اگر میشه خلاصه ی داستان ستایش3 را در اینترنت بگذارید
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است