شنبه ۹۷/۴/۳۰   Sat 18/7/21

سرزمین هیولاها در شهر تاریخی رم

چاپ مطلب بازدید : 840 سه شنبه ۱۴ مهر ۹۴

پارک هیولاها با مجسمه های ترسناک در ایتالیا

سرزمین هیولاها در شهر تاریخی رم

باغ هیولاها

پارک هیولاها با مجسمه های ترسناک در ایتالیا

اختصاصی بیست ستون:  

شما هم وقتی اسم هیولا را می شنوید یاد افسانه های ترسناک می افتید ؟ حالا تصور کنید بخواهید از نزدیک این هیولاها را ببینید و پا به این سرزمین بگذارید !

بله درست شنیدید ، سرزمین هیولاها پارکی در کشور ایتالیاست که تنها یک ساعت با شهر رم فاصله دارد و در 96 کیلومتری شمال رم قرار گرفته است. بیش از 500 سال از عمر این پارک وحشتناک می گذرد و به دوره رنسانس مربوط است.

باغ هیولاها

این پارک اصلا به پارک هایی که در طول زندگی تان دیده اید شباهت ندارد. در این پارک با مجسمه های بزرگ و ترسناکی رو به رو می شوید که به قرن 16 میلادی بر می گردد. مردی به نام پیر فرانچسکو اورسینی برای نشان دادن عشقش به یک زن، دستور ساخت این مجسمه های ترسناک را می دهد. در واقع  این مرد تمام غم و اندوه از دست دادن همسرش را در این پارک تخلیه می کند.

باغ هیولاها

این پارک بعد از مرگ فرانچسکو به مدت 4000 سال متروکه بوده است و تقریبا به فراموشی سپرده شده بود اما از سال 1954 دوباره جان می گیرد و اکنون عموم مردم می توانند از آن بازدید کنند. از جمله معروف ترین مجسمه ها یا هیولاهای این پارک مجسمه پسر دریاها، سگ سه سر، فیل جنگی و سرباز و الهه عشق می باشد که هر یک از آنها افسانه شنیدنی و جالبی دارد. اگر به ایتالیا و شهر رم سفر کردید تماشای این پارک را از دست ندهید.

باغ هیولاها

باغ هیولاها

باغ هیولاها

باغ هیولاها


باغ هیولاها

باغ هیولاها

باغ هیولاها

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.63(62 رای) | زمان دقیق: 2015-10-06T11:06:52+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است