شنبه ۹۷/۹/۲۴   Sat 18/12/15

سری دوم دودکش در ایام نورز پخش می شود

چاپ مطلب بازدید : 522 دوشنبه ۱۷ اسفند ۹۴

دودکش جذاب تر از قبل روی آنتن می رود

سری دوم دودکش در ایام نورز پخش می شود

سریال دودکش 2

دودکش جذاب تر از قبل روی آنتن می رود

اختصاصی بیست ستون :

سریال " دودکش 2" به کارگردانی محمد حسین لطیفی در ایام نوروز روی آنتن تلویزیون می رود و شادی را به خانه های مردم می آورد . بهنام تشکر بازیگر نقش نصرت در سریال " دودکش " درباره تغییرات سری دوم این مجموعه گفت : تمام بازیگرانی که در سری اول " دودکش " حضور داشتند ، در کنار هم هستند اما نقش های فرعی کمی متفاوت شده است .

فیلمنامه "  دودکش 2" به قلم کوروش نریمانی به نگارش در آمده است و با کار برزو نیک نژاد متفاوت خواهد بود .

او گفت : کارگردان سری اول " دودکش " به عهده محمد حسین لطیفی بود و آقای لطیفی با همان کارگردانی هوشمندانه سری دوم " دودکش " را هم می سازد . رابطه نصرت و فیروز همانند سری اول خواهد بود و با هم کل کل می کنند . از سویی برای نصرت در " دودکش 2" اتفاقاتی می افتد که نسبت به سری اول بهتر می باشد .

او در ادامه بیان کرد " از نظر من سری دوم " دودکش " بهتر و جذاب تر از سری اول خواهد شد زیرا در داستان سری دوم اتفاقات جدیدی روی می دهد .

بهنام تشکر در پایان درباره روند تولید این مجموعه تلویزیونی بیان کرد : گروه سازنده تمام تلاش مان را می کنیم تا مجموعه " دودکش 2" را به پخش نورز برسانیم . اکنون عوامل و بازیگران در خیابان ایتالیا که لوکیشن اصلی فیلم است در حال فیلم برداری هستیم و تمام کاراکترها جلوی دوربین می روند . تا به حال 6-7 قسمت از این مجموعه تصویر برداری شده است .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : سری دوم دودکش در ایام نورز پخش می شود

رای شما :
زمان دقیق: 2016-03-07T13:21:33+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است