جمعه ۹۷/۴/۲۹   Fri 18/7/20

سوشا مکانی در تمرینات پرسپولیس حاضر شد

چاپ مطلب بازدید : 486 دوشنبه ۱۲ بهمن ۹۴

مکانی در بازی سپاهان حضور خواهد داشت

سوشا مکانی در تمرینات پرسپولیس حاضر شد

سوشا مکانی

مکانی در بازی سپاهان حضور خواهد داشت

اختصاصی بیست ستون :

پندار خمارلو ، مدیر رسانه ای تیم پرسپولیس از حضور سوشا مکانی در تمرینات سرخپوشان ابراز رضایت کرد و گفت : با رایزنی های انجام شده توسط آقای طاهری و دیگر مسئولان باشگاه و کمک ویژه قوه قضائیه ، سوشا مکانی در چند جلسه تمرین پرسپولیس با حضور سرپرست باشگاه ، حراست و مسئولان حاضر شد و درباره برگشت او به تمرینات هماهنگی هایی انجام شده است .

او گفت : سوشا مکانی دروازه بان تیم پرسپولیس بعد از شرکت در جلسات باشگاه ، درباره مسائل مطرح شده توضیحاتی داد و ضمن ابراز پشیمانی تعهد داد در مقابل حاشیه ها و تحریک های روانی و فعالیت های فضای مجازی در قالب حرفه ای عمل کند . باشگاه نیز مطابق با مقررات تعیین شده ، جریمه های لازم را اعمال و مبلغی را از قرارداد او کسر و ضمن توبیخ کتبی در پرونده او اقدام کرد .

مدیر رسانه تیم پرسپولیس اظهار کرد :در این جلسات بعد از یادآوری توقعات باشگاه ، جامعه مردم و ورزش و هواداران و از همه بیشتر الگوبرداری جوانان ، به دروازه بان ملی پوش سرخپوشان نکات لازم منتقل شد و باشگاه از او خواست در مقابل حمایت های انجام شده ، عملکرد خوبی را از خود نشان دهند و در مقابل آن تعهدات مورد نیاز را ارائه داد .

خمارلو بیان کرد : سوشا مکانی با هماهنگی تیم پرسپولیس و کادر فنی در تمرینات تیم شرکت کرد و با صحبت های انجام گرفته با کادر فنی و برانکو به کار خود در تیم ادامه داد و سرانجام توانست در لیست بازیکنان تیم پرسپولیس و حضور در اردو برای بازی با سپاهان اصفهان قرار گیرد . البته حضور سوشا مکانی در بازی سه شنبه تیم پرسپولیس و سپاهان از جمله اختیارات کادر فنی است .

مدیر روابط عمومی پرسپولیس اظهار کرد : امیدوار هستیم با اقدامات انجام گرفته برای سوشا مکانی ، عملکرد خوبی از این بازیکن را ببینیم و در آینده شاهد اتفاقات مشابه نباشیم .

منبع : تسنیم

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.81(50 رای) | زمان دقیق: 2016-02-01T19:55:34+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است