سه شنبه ۹۷/۴/۲۶   Tue 18/7/17

سپاه برای حمله به عربستان منتظر دستور رهبر است

چاپ مطلب بازدید : 1077 سه شنبه ۱۴ مهر ۹۴

سعودی ها باید برای دروغ خود عذرخواهی کنند

سپاه برای حمله به عربستان منتظر دستور رهبر است

حمله به عربستان

سعودی ها باید برای دروغ خود عذرخواهی کنند

هفته گذشته آیت الله خامنه ای به سعودی ها هشدار داد و آنها را تهدید کرد تا دست از اقدامات خود بردارند. به دنبال آن فرماندهان سپاه آمادگی خود را برای حمله به عربستان سعودی اعلام کرده اند .

به دنبال این هشدار ، روزنامه رای الیوم نوشت : " کاربران شبکه های اجتماعی از بعدالعزیز فوزان خواسته اند تا در مقابل رسانه ها و رسما از دروغ خود عذرخواهی کند ."

رای الیوم نوشت : " پیش از این عبدالعزیز فوزان در گفتگو با شبکه سی ان  ان بیان کرده بود ، محمد بن نایف ولیعهد عربستان تاکید کرد در صورتی که ایران به سمت عربستان گلوله ای شلیک کند ، عربستان سعودی تمام تهران را با خاک یکسان خواهند کرد . وقتی این اظهارات در شبکه های اجتماعی منتشر شد با موج گسترده ای از انتقادات روبه رو شد و کاربران شبکه های اجتماعی از عبدالعزیز فوزان خواستند تا به خاطر دروغ خود عذرخواهی کند . "

رای الیوم نوشت : " وقتی رهبر ایران عربستان سعودی را تهدید کرد ، فرماندهان سپاه آمادگی کامل خود را برای حمله به عربستان سعودی اعلام کردند . در حال حاضر 2000 موشک آماده حمله به عربستان است و فرماندهان بلند پایه نظامی منتظر دستور نهایی آیت الله خامنه ای هستند . "

کاربران شبکه های اجتماعی بیان کردند:"  عربستان نتوانست در مقابل نیروهای انصارالله که با سلاح شکاری و درجه دو می جنگند ، مقابله کند و اکنون حوثی ها وارد استان های جنوبی عربستان شده اند . حالا چطور می خواهد با ایران با این همه توان نظامی و موشکی بجنگد؟"

منبع : جام نیوز 

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.70(47 رای) | زمان دقیق: 2015-10-06T10:01:13+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است