چهارشنبه ۹۷/۱۲/۱   Wed 19/2/20

شخصیت شناسی از روی دست خط

چاپ مطلب بازدید : 865 سه شنبه ۱۳ مرداد ۹۴

از روی دست خط به شخصیت افراد پی ببرید

شخصیت شناسی از روی دست خط

شخصیت شناسی دست خط

از روی دست خط به شخصیت افراد پی ببرید

اختصاصی بیست ستون: 

دست خط هر فردی می تواند رازهایی را درباره شخصت او برملا کند . به همین دلیل در دادگاه های جنایی دست خط افراد بررسی می شود تا به اطلاعات مفید درباره آن ها دست یابند .

امضای هر شخص نیز منحصر به فرد است و می تواند شخصیت او را توصیف کند . برای دست خط پردازنده هایی طراحی شده است تا نوع شخصیت را بررسی کنند . شرکت بزرگ از این دستگاه ها برای استخدام کارمندان شان استفاده می کنند و در بعضی مراکز نیز برای شخصیت شناسی پیش از ازدواج به کار می رود .

خط شناسان و روان شناسان می گویند از مشاهده اندازه حروف ، فاصله کلمات و میزان فشار می توان به جزئیات شخصیتی فرد پی برد و همچنین میزان فشار خون تا میزان عصبانیت قابل درک و تشخیص می باشد .

شخصیت شناسی فشار قلم

افرادی که هنگام نوشتن فشار زیادی به قلم و خودکار می آورند تعهد خود را نشان می دهند . همچنین فشار زیاد روی قلم می تواند توجه افراد به کیفیت را نشان دهد و فشار کم نشانه حساسیت و ناراحتی فرد است .

شخصیت شناسی اندازه حروف

با توجه به اندازه حروف می توانید بفهمید که شخص فردی خجالتی یا اجتماعی است . اگر هنگام نوشتن حروف را کوچک و کوتاه بنویسد شخصیت درون گرایی دارد و برعکس بزرگ و بلند نوشتن نشانه برونگرایی فرد است که به دنبال توجه دیگران است .

شخصیت شناسی فاصله لغات

افرادی که لغات شان را با فاصله زیادی می نویسند به دنبال استقلال و آزادی هستند و برعکس کسانی که فشرده و نزدیک به هم می نویسند از تنهایی فرار می کنند .

شخصیت شناسی امضا

امضا هر شخص نیز می تواند شخصیت او را معرفی کند. امضا انواع مختلفی دارند بعضی از آنها قابل خواندن نیستند و برخی به راحتی قابل تشخیص هستند. از روی امضا هر شخص می توان به میزان اعتماد به نفس او پی برد.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : شخصیت شناسی از روی دست خط

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-04T09:04:06+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است