شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

شخصیت های میان گرا موفق تر هستند

چاپ مطلب بازدید : 1854 دوشنبه ۱۹ مرداد ۹۴

چه شخصیت هایی بیشتر به موفقیت دست می یابند؟ 

شخصیت های میان گرا به موفق تر هستند

شخصیت های میان گرا

چه شخصیت هایی بیشتر به موفقیت دست می یابند؟ 

اختصاصی بیست ستون: 

وقتی از شما سوال می شود چه شخصیت هایی بیشتر به موفقیت دست می یابند ، چه جوابی می دهید ؟ شاید شما هم مانند بسیار از افراد در شخصیت های درونگرا یا برونگرا به دنبال جواب پرسش می گردید. اشتباه می کنید، بر طبق تحقیقات افرادی که شخصیت میان گرا دارند به موفقیت دست می یابند.

شخصیت های درون گرا با اندیشه و خلوت کردن با خود به آرامش دست می یابند و شخصیت های برون گرا در ارتباط با دیگران انرژی می گیرند در حالیکه میانگراها شخصیتی معتدل و انعطاف پذیر دارند.

بر طبق نظر کارشناسان افراد میان گرا تمام رفتارهای شخصیت های درون گرا و برون گرا را از خود نشان می دهند . بث بیوئلو ، موسس the introvert entrepreneur  ویژگی شخصیتی این افراد را معرفی می کند :

  • افراد میان گرا نه خیلی حرف می زنند و نه خیلی تو دار و محتاط هستند.
  • افراد میان گرا می دانند چه زمانی باید گوش کنند و چه زمانی باید حرف بزنند.
  • افراد میان گرا در تنهایی هایشان احساس راحتی می کنند.
  • این افراد متناسب با شرایطی که در آن قرار می گیرند می توانند گوشه گیر یا اجتماعی باشند. در محل کار این  انعطاف پذیری امتیاز خوبی برای آنها خواهد داشت.

در سال 2013 یک تحقیق جامع انجام شد که مشخص شد در میان نمایندگی های مراکز تماس برون مرزی ، میان گراها موفق تر از سایر فروشندگان هستند.

در این تحقیق افراد برون گرا و درون گرا متوسط امتیار 138 دلار را کسب کردند در حالیکه افراد میان گرا که شخصیتی بین برونگرایی و درونگرایی دارند به امتیاز 208 دلار دست یافتند. گویی این افراد با دو زبان حرف می زنند و مهارت های بیشتری دارند و با افراد بیشتری نیز می توانند ارتباط داشته باشند.

بیوئلو می گوید افراد میان گرا باید بسته به شرایط شخصیت درونگرا و برونگرایشان را فعال کنند تا به موفقیت دست یابند مانند کسی که به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی تسلط دارد و بسته به شرایط از یکی از این زبان ها استفاده می کند .

با داشتن این شخصیت به موفقیت بیشتری در محل کار دست می یابید، این افراد به رفتارهای مشخصی محدود نیستند و بسیار محتاط و خوش برخورد می باشند .

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : شخصیت های میان گرا موفق تر هستند

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-10T08:31:53+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است