دوشنبه ۹۸/۲/۲   Mon 19/4/22

شروع آزمایش خودروهای خودران اپل

چاپ مطلب بازدید : 578 چهارشنبه ۷ تیر ۹۶

اپل به تازگی تعدادی خودرو از هرتز کورپوریشن برای آزمایش فناوری‌های خودران کرایه کرده است. گمانی‌زنی‌ها از شروع مرحله‌ی عملی آزمایش فناوری‌های اپل زیاد شده است.

با مطالب نوآوری ها و اختراعات بیست ستون همراه باشید

اپل در حال توسعه‌ی فناوری‌های مرتبط با خودروهای خودران و آماده کردن آن‌ها برای عرضه تا چند سال آينده، با همکاری شرکت هرتز است.

به گزارش خبرگزاری بلومبرگ، اپل تعدادی اتومبیل برای آزمایش فناوری‌های خودران از هرتز کورپوریشن اجاره کرده است. هرتز کورپوریشن مالک شبکه‌ی گسترده‌ای از مراکز اجاره‌ی اتومبیل به شمار می‌رود.

اپل مدتی پیش مجوزهای لازم برای آزمایش خودروهای خودران را از دپارتمان وسایل نقلیه موتوری کالیفرنیا دریافت کرده است از این رو شروع آزمایش عملی تکنولوژهای خودران توسط آنها چندان هم دور از ذهن نیست. هنوز آزمایش خودران‌های اپل در جاده‌های ایالتی آمریکا آغاز نشده است با این حال همکاری جدید این شرکت با هرتز و کرایه اتومبیل‌ از این شرکت، گمانه‌زنی‌ها را در مورد شروع آزمایش‌های میدانی این فناوری افزایش داده است.

تقریبا ده روز پیش، تیم کوک برای اولین بار و به صورت رسمی از تمرکز روی بخش خودروهای خودران سخن گفت و این بخش را مادر تمام پروژه‌های هوش مصنوعی لقب داد.

با توجه به گزارش بلومبرگ از دپارتمان وسایل نقلیه موتوری کالیفرنیا، اپل تعداد لکسوس rx450h از هرتز کرایه کرده است. برخی منابع خبری تعداد خودروهای دریافتی برای آزمایش نرم‌افزار خودران اپل را ۶ خودرو اعلام کرده‌اند.

منبع reuters

با بیست ستون همراه باشید

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : شروع آزمایش خودروهای خودران اپل

رای شما :
زمان دقیق: 2017-06-28T10:00:09+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است