شنبه ۹۷/۱۲/۴   Sat 19/2/23

شوهرتان را مطیع خود کنید

چاپ مطلب بازدید : 947 یکشنبه ۱۱ مرداد ۹۴

به نیازهای شخصیتی همسرتان توجه کنید

شوهرتان را مطیع خود کنید

مطیع کردن شوهر

به نیازهای شخصیتی همسرتان توجه کنید

اختصاصی بیست ستون: 

اگر می خواهید  شوهرتان را مطیع خود کنید باید یاد بگیرید که با لحن مناسب با او صحبت کنید. درست صحبت کردن باعث می شود ، شوهرتان تسلیم شما شود و همیشه حرف خود را به کرسی بنشانید.

خیلی از اوقات زوجین توجهی به نیازها و حساسیت های روانی ، روحی و جنسیتی همسرشان ندارند و در نتیجه عکس العمل خوبی از سوی طرف مقابل نمی بینند که باعث ناراحتی او می شوند . مثلا با بی اعتنایی و با لحن نامناسب با همسرشان صحبت می کنند و وقتی با برآشفتگی او روبه رو می شوند ، می گویند : " چرا اینجوری شدی من که چیزی نگفتم " .  با این حرف همسرتان را بیشتر عصبانی می کنید و به او می فهمانید که درکی از نیازهای او ندارید .

زن و مرد در زندگی باید به نیازها و ویژگی های جنسیتی هم توجه داشته باشند و با دقت با همسرشان صحبت کنند . هر زنی دوست دارد که شوهر مطیع و حرف شنوی داشته باشد و می توانید با این راهکارها به مراد دل تان برسید .

نیاز شوهرتان به ریاست و مدیریت خانواده را در نظر بگیرید

اگر همیشه به شوهرتان دستور می دهید و او را مجاب به انجام تصمیمات خود می کنید، باید منتظر عکس العمل جدی از طرف او باشید زیرا با این کار نیاز او را در نظر ندارید. او با این برخورد فکر می کند هیچ خاصیتی در خانواده ندارد . شاید شما این منظور را نداشته باشید اما مرد این چنین برداشت می کند. 

رفتار درست این است که وقتی می خواهید دستوری به او دهید به شکل پیشنهاد مطرح کنید و منتظر تصمیم او باشید . مثلا وقتی می خواهید به خرید بروید به جای این که به او بگویید " فردا باید به خرید برویم " بگویید : "عزیزم وقت داری که برای آخر هفته به خرید برویم"؟

اگر به این صورت درخواست تان را مطرح کنید مطمئن باشید در 90 درصد موارد پیشنهادات شما پذیرفته می شود . اما اگر به حالت دستوری از او چیزی بخواهید با شما مخالفت خواهد شد .

شوهرتان دوست دارد همیشه مورد تائید قرار گیرد

اگر مرد حس کند این نیازش نادیده گرفته شده است ، عصبانی می شود و واکنش شدید نشان می دهد . اگر شوهرتان درباره موضوعی صحبت می کند و شما با نظر او مخالف هستید نباید مستقیم به او بگویید " گفته تو نادرست و اشتباه است " . او با شنیدن مخالفت مستقیم شما عصبانی می شود و از کوره در می رود . با این کار بین شما و شوهرتان اختلاف ایجاد می شود . باید به این نیاز همسرتان توجه کنید و اگر با نظرات او موافق نیستید با بیان غیر مستقیم که موجب ناراحتی او نشود نظرتان را بیان کنید .

باید با طرح سوال نظرتان را مطرح کنید . مثلا اگر درباره تصمیم کاری او موافق نیستید به او بگویید " عزیزم آیا درباره این جنبه از کار فکر کرده ای "؟

منتظر پاسخ همسرتان بمانید. شاید او برای پاسخ شما دلیل قانع کننده ای داشته باشد. پس نباید در مقابل تصمیمات او قاطعانه بایستید و به هیچ وجه از جمله " این کار تو اشتباه است " استفاده نکنید.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : شوهرتان را مطیع خود کنید

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-02T09:43:08+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است