شنبه ۹۷/۴/۳۰   Sat 18/7/21

شیفت شب نیکی کریمی به فروش نیم میلیاردی رسید

چاپ مطلب بازدید : 767 پنجشنبه ۱۹ آذر ۹۴

تبلیغات جدید فیلم شیفت شب از هفته ی آینده !

شیفت شب نیکی کریمی به فروش نیم میلیاردی رسید

فیلم شیفت شب

تبلیغات جدید فیلم شیفت شب از هفته ی آینده !

اختصاصی بیست ستون:  

فیلم سینمایی شیفت شب به کارگردانی و تهیه کنندگی نیکی کریمی سال 1393 ساخته شد. فیلم نامه شیفت شب با همکاری مشترک نیکی کریمی و علی اصغری به نگارش در آمد. این فیلم سینمایی مشکلات و معضلات ایران را در زمان تحریم به نمایش می گذارد. شیفت شب داستان زنی به نام ناهید را روایت می کند که در خیابان های تهران به دنبال شوهرش می گردد تا به راز نهفته زندگی اش پی ببرد ...

شیفت شب از تاریخ 27 آبان 1394 در سینماهای تهران و شهرستان ها شروع به اکران کرد و اکنون به فروش نیم میلیارد تومان دست یافته است. حبیب اسماعیلی ، مدیر رسانه فیلم سازان مسئولیت پخش ساخته نیکی کریمی را به عهده دارد و درباره آن گفت: با فرا رسیدن فصل سرما هم چنان شیفت شب با فروش خوبی روبه روست و استقبال مخاطبان رضایت بخش است.

فیلم شیفت شب

اسماعیلی گفت: شیفت شب در طول 20 روز در 27 سالن سینمای تهران و 10 سینمای شهرستان ها به فروش 500 میلیون تومان دست یافت که 400 میلیون تومان از این مبلغ به مخاطبان تهرانی اختصاص دارد.

اسماعیلی با اذعان به این که بعد از تعطیلات به تعداد سینماهای شهرستان ها اضافه می شود گفت: شیفت شب امروز هم در سینما فرهنگ اکران می شود.

مدیر رسانه فیلم سازان به موج جدید تبلیغات شیفت شب از هفته ی آینده خبرداد و گفت: برنامه ریزی هایی برای تبلیغات بیشتر انجام شده که در نهایت به نفع سینمای ایران است. از جمله این تبلیغات برند عطری است که به مخاطبان شیفت شب با مهری بلیت خورده با ده درصد تخفیف داده می شود. در این برنامه ها از پتانسیل بخش خصوصی به منظور جذب مخاطب استفاده شده است.

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.79(114 رای) | زمان دقیق: 2015-12-10T09:04:59+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است