جمعه ۹۷/۴/۲۹   Fri 18/7/20

صحبت های بی منطق پرسپولیسی ها درباره هادی نوروزی

چاپ مطلب بازدید : 810 سه شنبه ۲۱ مهر ۹۴

خانواده هادی نوروزی در مقابل بازیکنان واکنش نشان دادند

صحبت های بی منطق پرسپولیسی ها درباره هادی نوروزی

هادی نوروزی

خانواده هادی نوروزی در مقابل بازیکنان واکنش نشان دادند

مراسم تشییع پیکر هادی نوروزی حواشی زیادی به دنبال داشت که باعث ناراحتی خانواده و همسر کاپیتان مرحوم پرسپولیس شد . هم چنان خیلی از بازیکنان پرسپولیس درباره هادی نوروزی مصاحبه می  کنند و هر یک دلیل جدیدی را برای فوت او مطرح می کنند .

صحبت های اخیر چند بازیکن پرسپولیس درباره دلیل فوت کاپیتان تیم شان به خاطر رفتارهایی که با او شد ، با واکنش خانواده هادی نوروزی روبه رو شد . برخی از بازیکنان که انگار در جریان تمام مسائل هادی نوروزی بوده اند مدعی اند که او به خاطر مشکلات ، بدقولی های تیم ، توهین های هواداران و ... سکته کرده است !

تداوم این صحبت ها باعث شد تا خانواده هادی نوروزی واکنش نشان دهند . برادر هادی نوروزی در مصاحبه ای اعلام کرد که هادی هیچ وقت از این مشکلات صحبت نکرده و به همبازیان و بازیکنان پرسپولیس یادآور شد که این مصاحبه ها را کنار بگذارند.

مساله جالب اینکه حتی برخی از بازیکنان پرسپولیس که رابطه خوبی با هادی نوروزی نداشتند ، حالا با چهره رفیق دلسوز نمایان شده اند و صحبت کردن های  افراطی شان در این باره صدای اهالی رسانه و خانواده او را در آورده است . 

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.88(45 رای) | زمان دقیق: 2015-10-13T09:48:27+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است