شنبه ۹۷/۱۲/۴   Sat 19/2/23

عاشقی پسر جوان منجر به قتل شد

چاپ مطلب بازدید : 768 سه شنبه ۱۳ مرداد ۹۴

قتل پسر عاشق به دست معشوق

عاشقی پسر جوان منجر به قتل شد

قتل پسر جوان

قتل پسر عاشق به دست معشوق

دختر جوانی که با پسری رابطه داشت، او را به قتل رساند تا بتواند با پسر دیگری ازدواج کند. اولیای دم این پسر شناسایی نشده است و پرونده به دفتر دادستانی فرستاده شد. سال 92 جسد پسر جوانی در بیابان های پاکدشت پیدا شد که پلیس تحقیقاتش را برای پیدا کردن قاتل آغاز کرد. با انجام تحقیقات مشخص شد مقتول با دختری به نام بیتا رابطه داشته است و بیتا به عنوان متهم اول دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفت.

بیتا در ابتدا هر گونه ارتباطی را با پسر جوان انکار کرد اما با دلایل و مدارکی که وجود داشت مجبور به اعتراف شد و در بازجویی گفت: من با مقتول ارتباط داشتم اما چون می خواستم با فرد دیگری ازدواج کنم مجبور شدم ارتباطم را قطع کنم. او نمی خواست ارتباط را به پایان برساند و تلاش هایم بی فایده بود. او را در روز حادثه به خانه ام دعوت کردم و با چاقو به قتل رساندم و جسد را در بیابان های پاکدشت دفن کردم.

پرونده قتل دختر جوان بعد از صدور کیفرخواست به شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. قرار بود دختر جوان در این شعبه محاکمه شود اما اولیای دم مقتول شناسایی شدند و دادگاه کیفری پرونده را به دفتر دادستانی فرستادند تا آنها متهم را محاکمه و تعیین تکلیف کنند.

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : عاشقی پسر جوان منجر به قتل شد

رای شما :
زمان دقیق: 2015-08-04T09:09:22+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است