چهارشنبه ۹۷/۹/۲۱   Wed 18/12/12

عربستان قصد ندارد مهمان نوازی کند

چاپ مطلب بازدید : 570 چهارشنبه ۸ مهر ۹۴

صدای مهیب در مسجد الحرام باعث وحشت زائران شد

عربستان قصد ندارد مهمان نوازی کند

صدای مهیب در مسجد الحرام

صدای مهیب در مسجد الحرام باعث وحشت زائران شد

دوشنبه شب صدای عجیب و بلندی در مسجد الحرام در بین اقامه نماز مغرب و عشا شنیده شد که باعث وحشت دوباره زائران شد . زائرانی که مشغول طواف یا سعی بین صفا و مروه در حال نماز و نیایش بودند خیلی ترسیدند .

زائران ایرانی که در مسجد الحرام بودند در این باره گفتند : در مسجد الحرام مشغول عبادت بودیم که صدای بلند و مهیبی به گوش رسید  ، در این زمان خیلی از زائران شوکه و وحشت زده بودند و بعضی دیگربا بی توجهی به عبادت و زیارت شان ادامه دادند . خیلی از زائران که از این صدا ترسیده بودند و منتظر اتفاقی دیگر در مکه بودند به این سمت و آن سمت می رفتند و در این میان با زائران دیگر برخورد می کردند .

اما بعد از مدتی شنیدی این صدای مهیب برای زائران در مسجد الحرام عادی شد و آنها همانند قبل به عبادت و نیایش شان ادامه دادند . البته هنوز عامل این صدای مهیب که باعث وحشت زائران شد مشخص نیست .

در این حادثه هیچ آسیب و جراحتی به زائران ایرانی و دیگر زائران نرسیده است و مشخص نیست این حوادث تا چه زمانی ادامه خواهد داشت !

به تلگرام ما بپیوندید
5 ستاره از 5 در 1 رای

عنوان این مقاله : عربستان قصد ندارد مهمان نوازی کند

رای شما :
زمان دقیق: 2015-09-30T10:33:24+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است